Yılbaşına Özel Dekorasyon Fikirleri

Yeniyılın gelmesiyle birlikte yılbaşına özel dekorasyon fikirleri ve özel hediyeler arayışına gireriz. Evimizi yeni yıla uygun tasarlamak, yakınlarımıza yılbaşı hediyeleri almak ya da yapmak isteriz. Yeni yılın coşkusunu doya doya yaşamak, tatmak isteriz. Bizde bunun için sizlere özel fikirleri derledik! 

Yeniyılın gelmesiyle birlikte yılbaşına özel dekorasyon fikirleri ve özel hediyeler arayışına gireriz. Evimizi yeni yıla uygun tasarlamak, yakınlarımıza yılbaşı hediyeleri almak ya da yapmak isteriz. Yeni yılın coşkusunu doya doya yaşamak, tatmak isteriz. Bizde bunun için sizlere özel fikirleri derledik!

Yılbaşına Özel Dekorasyon Fikirleri

Yeni yılın yaklaşması insanlara bir mutluluk verirken, bu mutluluk ev dekorasyonlarına da yansıyor. Yeni bir yıla yeni bir ev dekorasyonuyla girmek isteyenler için muhteşem dekorasyon fikirlerini sizler için derledik. Eğer ki ev dekorasyonunuzu yılbaşına özel renklendirmek isterseniz de bu sizler için derlemiş olduğumuz bu fikirlere göz atmalısınız.

Yılbaşına Özel Ev Dekorasyonu

Öncelikle ev dekorasyonunuzu yılbaşına uyumlu bir hale getirebilmek için ihtiyacınız olan en önemli şeyin yeteri kadar hayal gücü ve yaratıcılık olduğunu bilmenizde fayda var.

Soğuk kış günlerinde evinizi yeni yılın sıcaklığıyla ısıtabilmeniz için kırmızı, yeşil, beyaz, çam ağacı, çoraplar, toplar, bonbon şekerleri ve ışıklandırmalar yeterli olacaktır. Eğer ki sade bir yılbaşı dekorasyonu oluşturmak isterseniz daha çok beyaz renge yoğunlaşabilirsiniz. Beyaz duvarlar, beyaz masa örtüsü, beyaz sandalyeler, beyaz mumlar ve aralara serpiştireceğiniz altın yaldızlar ile hem sade hem de oldukça şık bir yılbaşı dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yine sade bir dekorasyonun başka bir örneği siyah ve gri gibi soft renkler tercih etmektir. Gri perdeler, gri masa örtüsü, siyah rannerlar, siyah sandalyeler, beyaz mumlar ve siyah  – beyaz – gri süsler ya da toplar sayesinde oldukça sade şık ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Şık Masalar, Göz Alıcı Tasarımlar!

Tüm bunların yanı sıra beyaz masa üzerindeki kırmızı tabaklar ve süslemeler ile de muhteşem bir kombinasyon oluştururken, taşlı kumalar tercih ederek de kombinasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Eğer ki yıl başı dekorasyonunuzun göze çarpan bir nitelikte olmasını istiyorsanız yılbaşını temsil eden beyaz, kırmızı ve yeşil renklerini kullanabilirsiniz. Şöminenizin önüne kırmızı noel baba desenli hediye çoraplarınızı asabilir, şöminenizin üzerini yeşilliklerle süsleyebilir ve buraları ışıklandırabilirsiniz.

Ayrıca yeni yıl için almış olduğunuz çam ağacını da rengarenk toplar, biblolar ve ışıklandırmalar ise süsleyerek yılbaşı gecenizin odak noktası haline de getirebilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonu İçin İlginç Fikirler

Bebek odası dekorasyonu, bir evin dekorasyonunda en önemli alan olarak kabul edilmektedir. Bebek odası dekorasyonu yaparken ebeveynler, aileye yeni katılan bu minik için en ince ayrıntıya kadar düşünmelidir.

Evimizin Süsleri Rengârenk Dekorasyon Yapay Çiçek!

Dekorasyon yapay çiçek evlerimizin sönük havasını canlandıran birer bahar esintisi olarak her zaman canlılık katmayı başarmaktadırlar. Günümüzde çoğu el yapımı çalışmalar sonucu ortaya konulan yapma çiçekler gelişen teknoloji sayesine...

3 Dekoratif Raf Tasarımı!

Söz konusu raf olduğu zaman pek çok kişinin aklına kitap koymak için kullanılan ahşap raflar gelmektedir. Ancak tasarım konusunda gerçekleştirilen yenilikler sayesinde zihninizde oluşan...