Yeni Doğan Bebek Odası Takımları!

Yeni Doğan Bebek Odası Takımları!

Evlat sahibi olmayı kim istemez ki? Genç kızlarımız ilk önce evlilik hayali kurar, evlendikten sonra da tek hayali evlat sahibi olmaktır. Erkekler için de baba olmak çok farklı bir duygudur. Anne baba olmak büyük bir heyecan ve sorumluluktur. Sizden bir parça olan yavrunuz sizin yaşam kaynağınız haline gelir. Bebek olmak için birçok tedavi görülür, onun sağlıklı olması için tüm ayrıntılar düşünülür. Her şey sağlıklı bir çocuğa sahip olmak içindir. Oda fikirleri ekibi olarak size bu yazımızda bebek odası takımları hakkında detaylar sunacağız.

Bebek sahibi olunacağının belli olmasıyla herkeste bir heyecan olur. Artık aile olmak zamanıdır. Hamilelik dönemi çok özel ve güzel bir dönemdir. Gün sayılır, heyecanla bebeğin dünya gelmesi beklenir. Gün gelir bebek artık dünyamıza gelmiştir.

Bebek Odalarında Renk Seçimleri

Bebek dünyaya gelince onun da bir yaşam alanı olduğunun farkında oluruz. Onun odası hem hijyen hem de şıklık açısından önemlidir. Çoğumuz kız çocuklarımız için pembe, erkek çocuklarımız için mavi rengi tercih eder. Bu kalıplaşmış düşünceden kurtulmamız gerekir. Renk seçiminde artık daha farklı düşünmemiz gerekir. Birçok renk bizim hayatımıza girmek için bekliyor. Farklılık yaratmak zamanı bebeğiniz için.

Yeni doğan bebek odasının olmazsa olmazlarından biri beşiklerdir. Beşik seçerken her şeyden önce bebeğin sağlığını düşünmek zorundayız. Beşiğin yüksekliği beşik seçmede önemli bir nokta. Anne bebeği kaldırıp yatırırken rahat hareket etmek zorunda. Ayrıca belli bir süre bebek hareketlendiğinde beşikten çıkmaya çalışacaktır. Bu durum göze alınarak beşik seçimi yapılmalıdır. Ayrıca odanın güneş görmesi ve havadar olması çok önemlidir.

 

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız yeni doğan bebek odası modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.