Yatak Odanıza Farklı Bir Hava Katacak Dolap Modelleri!

Yatak Odanıza Farklı Bir Hava Katacak Dolap Modelleri! Cam Kapaklar! Nişler ve Raflar! Genç Dolapları! Detaylar İçin...

Evinizdeki tüm alanların planlanması ve şekillendirilmesi, birçok detayın göz önünde bulundurulması evin işlevselliği ve fonksiyonelliği açısından çok önemlidir. Bütün bu planlamalar ile evinize gereken önemi ve özveriyi verebilir, daha fazla depolama alanlarına sahip olarak düzenli ve titiz bir yaşama sahip olabilirsiniz. Bu gün evinizin mobilyalarını seçmek ve özellikle yatak odalarında kullanılan dolapların tasarımından uygulamasına kadar dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Yatak odası dolapları seçiminde evinizin boyutları ve yatak odası dekorasyonu kadar renkler, kişisel tarzınız ve zevkiniz gibi etkenler de yer alır. Sizler için özellikle seçtiğimiz birbirinden mükemmel 3 farklı yatak odası dolap modelini inceleyerek eviniz için en ideal dolap modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Cam Kapaklar

Cam, kullanılan alanlara zarafet ve estetik kazandıran, özellikle yatak odasında ihtiyaç duyulan şıklığı oluşturan en ideal malzemedir. Yatak odası dolaplarında cam kapaklar kullanmak ve sürgülü kapıları tercih ederek örnek model gibi şık bir dolaba sahip olmak size hem şık hem de işlevsel bir dolap sahibi olma imkanı sağlayacaktır.

Nişler ve Raflar

Yatak odası içinde ihtiyaç duyduğunuz yatak odası dolapları depolama alanları ve muhafaza alanları ile sizlere elbiseleri daha düzenli muhafaza etme imkanı sağlaması için nişler ve raflar tercih edebilirsiniz. Niş ve raf tasarımlarına sahip elbise dolapları size işlevsel bir dolap sahibi olma imkanı sağlar.

Genç Dolapları

Genç bireylerin daha fazla tercih ettiği dolap modeli olarak resimde yer alan genç odası modeli tercih edebilir, evinizde hem işlevsel hem renkli hem de oldukça fazla rafa sahip şık bir dolaba sahip olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.homify.com.tr/yeni_fikirler/4467284/yatak-odalarina-ilham-veren-dolap-modelleri

2020 Kanz Bebek Odası Takımları

Bebek odası dekorasyonu, bir evin en çok hassasiyet gösterilmesi geren bölümüdür. Bebeklerin yeni dünyaya adapte olması ve sağlıklı bir şekilde gelişimini sağlaması adına bir hayli önemli olan bebek odası dekorasyonu, Kanz bebek odası ile tamamlanmaktadır.

Ev Dekorasyonu İçin Dekoratif Ürün Tercihleri

Dekoratif ürünler; mekanda çok amaçlı olarak ve estetik bir görünüm elde etmek üzere kullanılmaktadırlar. Bu ürünler hazır olarak satın alınabilir veya yetenek, merak doğrultusunda elde yapılabilir.

Balkonlara Bahçe Havası!

Bahçesi olmayanların dertlenmesine hiç gerek yok. Balkonlarda veya teraslarda da bahçe havası yaşatarak balkon keyfinizi arttırabilirsiniz. Balkonlara Bahçe Konforu Yazın şöyle bir şezlonga uzanıp rahatlamak, keyif...