Yaratıcı Bebek Odası Dekorasyonu

Yaratıcı Bebek Odası Dekorasyonu! Bebek Oda Fikirlerinde Canlı Renkler! Bebek Yatağı Tercihi! Detaylar İçin...

Yaratıcı bir bebek odası dekorasyonu elde edebilmek için anne – babanın bebekliğindeki oyuncaklarını ve eşyalarını kullanmanız ilginç bir fikir olacaktır. Ayrıca henüz cinsiyeti öğrenilememiş olan bir bebeğin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bir dekorasyon için, önerilen bu dekorasyon fikirlerine bir göz atmanız da önerilir.

Bebek Oda Fikirlerinde Canlı Renkler

Bebek Oda Fikirlerinde Canlı Renkler
Bebek Oda Fikirlerinde Canlı Renkler

Canlı, aksesuarlı ve bir o kadar da konforlu ve nostaljik olarak gerçekleştirilen bebek odası dekorasyonları her zaman büyük ilgi çeker. Bunun ile beraber bebeğinizin eli kalem tutmaya ve keşfetmeye başladığı zamanlar düşünülerek kara tahta boyası ile boyanan bir duvar da oldukça yaratıcı bir dekorasyon oluşturacaktır.  Bu fikir sayesinde bebeğiniz büyüdüğünde kısıtlamaya maruz kalmadan özgürce iç dünyasın dışa yansıtabilir.

Bebek Oda Fikirleri

Yine kara tahta boyası ile boyanmış olan duvara, alfabenin yazılı olduğu bir çerçeve asarak hem çocuğunuzun gelişimine destek olabilir, hem de dekorasyona katkı sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda olduğu gibi bebek odası dekorasyonunda gün ışındığından faydalanmak oldukça önemli bir meseledir. Fakat yine de bebeğinizin uykusunu da düşünmeli ve ona göre odasında kalın perdeler kullanmalısınız.

Bebek Yatağı Tercihi

Bebek Yatağı Tercihi
Bebek Yatağı Tercihi

Bebeğinizin yatağı konusunda tercih edeceğiniz nostaljik tarzda bir ahşap karyola, yaratıcı bebek odası dekorasyonunuzu tamamlayacak parçalardan biri olacaktır. Karyolanın hemen yanı başına yerleştirilen retro tel sepet ve hemen karşına konumlandırılmış olan dikey çizgilerle birbirinden canlı renklere sahip bir berjer de odanın dekorasyonuna muhteşem bir atmosfer katacaktır. Anneni hem emzirmesi hem de dinlenirken kitap okuması için yerleştirilmiş olan bu berjeri, duvarda asılı olan fil, yerlerdeki mantar şeklinde oyuncalar ile hem konforlu hem de eğlenceli bir hale getirilebilir.

Bebeğinizin eşyaları için tercih edeceğiniz dolap renkli olabileceği gibi duvara uyumlu olması açısından siyah da olabilir. Dolabın hemen üzerine yerleştirilen ince kitaplık da odaya ayrı bir hava katacaktır.

Marshall Islak Kum Rengi!

Boya denince akla ilk gelenlerin başında gelmektedir Marshall Boya. Kalitesi ve teknolojik üretimi ayrıca sağlığa ve çevreye zararlı olmayışı insanları cezp edici özellikleri arasında. Marshallşimdide tüm mekanlarınızda...

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Ev Dekorasyon Fikirleri Sabahları ferah ve aydınlık geceleri ise sıcak ve konforlu bir ev ortamında vakit geçirmek isteyen bireyler olarak bizler; modern şekilde...

En Güzel Atlas Halı Modelleri!

Ev, iş yeri ve hatta ofis dekorasyonlarınız için yeni bir halı mı arıyorsunuz? O halde hem kışlık hem de yazlık halıların en iyi tasarımlarına Atlas halı firmasıyla rahatlıkla...