Üç Parçalı Kanvas Saat Modelleri!

Üç Parçalı Kanvas Saat Modelleri | Parçalı Kanvas Saat Modelleri | Kanvas Saat Nasıl Seçilmelidir? Detaylar…

Üç parçalı Kanvas saat modelleri şıklığınızın ve zarafetinizin sembolü olacak gibi duruyor. Kanvas saatler günden güne artan ilgiyle birlikte her geçen gün yeni bir ev ve salona daha adım atıyor. Eski saatlerde ekstra bir şıklık ya da dekoratiflik göremezdik. Başımızı kaldırdığımızda hemencecik saati bilelim diye asardık duvarlarımıza. Ancak bu yeni saat modelleri hiç de zaruri bir amaçla asılacak gibi durmuyor. Önemli ölçüde estetiğe ve şıklığa hitap ediyor. Gelişen teknoloji ve imkânlar hemen herkesin bu şıklığı yaşamasına olanak sağlıyor.

Dekoratif saat dediğimizde sadece Kanvas saat modelleri değil, mdf ve ahşap gibi modeller de ilgimize sunuluyor. Fakat rahatlıkla söyleyebiliriz ki en çok ilgi gören modeller Kanvas saat modelleridir. Tabi söz konusu estetik olunca belik zevklerin kişiye özel olduğunu söyleyip bu saatlerin özelliklerine geçebiliriz.

Parçalı Kanvas Saat Modelleri

Kanvas saatler sadece tek parçadan oluşmuyor. Hatta tek parçadan oluşanları fazla ilgi görmüyor. Çünkü Kanvas dediğimiz tuval kumaşından tıpkı bir tablo modeli gibi üretilen bu saatler sayesinde hem tablo ihtiyacınıza hem de saat ihtiyacınıza karşılık bulmuş olacaksınız. bir taşla iki kuş vurmak deyimini tam da buraya oturtabiliriz. Salonunuzun duvarlarına ayrıca tablolar yerleştirip ayrıca bir saat de kondurabilirsiniz. Fakat bu biraz dağınık bir görüntü oluşmasına sebep olabilir. Özellikle duvarlarının fazla kalabalık olmasını istemeyip de bir adet tablo da bulunsun diyenler bu dekoratif saatlerle hem tablo aynı zamanda da saat sahibi olacaklar.

Üç Parçalı Kanvas Saat Modelleri: Kanvas saatler tek parçadan başlayıp beş parçalı modellere kadar sürüp gidiyor. Ancak bu makalemizde üç parçalı Kanvas saat modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Dilerseniz tek parça, iki parça, dört parça ve beş parça Kanvas saatleri alıp salonunuzun en uygun duvarına asabilirsiniz. Bu modeller içinde en küçük olanı adından da anlaşılacağı gibi tek parça Kanvas saatlerdir. En büyükleri de beş parçalı Kanvas saat modelleridir. Seçim yaparken duvarın genişliği ve sizin zevkleriniz de önemlidir. Bu anlamda üç parçadan oluşan saat modelleri sadelikle gösteriş arasında tam da orta yerde durmaktadır. Tek parça ve iki parçadan oluşan saatler tamamen sade bir görünüme sahipken üç parçalı modeller birden daha dekoratif bir görünüm almaktadır. Her bir parça saatinize ve salonunuza şıklık katmaktadır. İşte bu nedenle bu birden fazla parça ya da bölmeden oluşan saatleri almaktan çekinmemelisiniz. En azından denediğinizde duvarlarınıza kattığı renk ve şıklığa karşı koyamayacaksınız.

Kanvas Saat Nasıl Seçilmelidir?

Yeni ve salon dekorasyonuna da ayak uyduran bu saatler aslında sıradan bir saatten çok daha fazla anlam taşıyor. Bir nevi resim tabloların içine kondurulan bu saatler görenleri kendine hayran bırakıyor. Üretiminin kolay olması ve baskı tekniğinin yaygınlaşması ile her geçen gün yeni modeller karşımıza çıkıyor. Fakat yaygınlaşan bu modelleri tercih ederken bazı konularda dikkatli olmamız gerekir.

Kanvas tablo ve saatlerin yaygınlaşması bu konuda ucuz üretimi de beraberinde getirebilir. Yani size Kanvas kumaş adıyla taklit kumaştan elde edilen modellerin sunulmamasına dikkat etmelisiniz. Dikkat edeceğiniz diğer bir nokta da baskı makinelerinin kalitesidir. Bu konuyla ilgili ürün açıklamalarından bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yine çok önemli bir konu daha var. O da kullanılan mürekkebin kalitesidir. Kaliteli ve solmaz mürekkep sayesinde üç parçalı Kanvas saat modelleri uzun yıllar boyu kullanılabilmektedir. Yine satın aldığınız Kanvas saatlerin uzun süre dayanması için belli aralıklarla vernikleme işlemini kendiniz yapmalısınız.

Çalışma Odanızı Düzenlerken Dikkat Edebileceğiniz 7 Detay!

Eğer evinizde bir çalışma odasına ihtiyaç duyuyorsanız bu yoğun bir iş temponuz olduğunu ve bu tempoya yetişmek için sürekli çalıştığınızı gösterir. Çalışmalarınızın verimli olabilmesi için...

Modern Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Evlerinizin önemli ve en fazla zaman geçirdiğiniz bölümlerinden olan oturma odalarınızı sizler için sunduğumuz örnek dizaynlar üzerinden giderek çok daha modern ve etkileyici ortamlara dönüştürebilir ve...

Kahve Fincanı Takımı Modelleri!

Kahve fincanı takımı modelleri her geçen gün yenilenen stilleriyle karşımıza çıkıyor. 2’li setler, tekli setler, 6’lı ve 12’li setler, porselen ve seramik takımlar ile metal...