Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri!

Stüdyo Daire Dekorasyonu Fikirleri!

Tek başına yaşayanlar için ilk seçeneklerinden olan stüdyo daireler, genelde tek odalı oldukları için dekorasyonları da bir hayli önemlidir. Doğru dekore edildiğinde, geniş bir evin rahatlığını sunabilecek tasarımlar ortaya çıkmakta. Ve tasarımcılarda bu tarz stüdyo daireler üzerinde epey çalışıp, çokça model ortaya çıkarmakta. Seçenekleriniz arttıkça evinizin tasarımında uçsuz bucaksız dekorasyon fikirleri oluşmakta, sadece bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekmekte. Bunlardan biri, duvarlarınızın rengini açık tonlar hatta mümkünse tercihinizi beyazdan yana kullanmanızdır. Ki odanızın geniş ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz, duvarlarınıza farklı duvar kâğıtlarıyla, hem şık hem de göz zevkinizi yormayan bir dekorasyon elde edeceksiniz. Diğer bir seçenekte ayna kullanmaktır.  Eğer aynalarınızı doğru yerlere, doğru açılarla ve doğru büyüklükte yerleştirirseniz dairenizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz.

Paylaşmak istediğimiz birkaç detay daha var. Kitaplık kullanmak yerine, kitaplarınızı duvarlara monte edeceğiniz raflara koyabilirsiniz. Televizyonunuzu duvara monte ederek hem taban alanından tasarruf edersiniz hem de görüş açınızda büyük farklar yaratırsınız. Mutfak dekorasyonunda ise, mutfağınızı olduğundan daha büyük göstermek için aydınlatmalarda küçük oyunlar yapabilirsiniz. Çok şık bir avize ile hem mutfak bölümü için ayrı bir hava oluşturacak hem de ferahlıkla birlikte şıklıkta sağlayacaktır. Aydınlığın yanı sıra zemin kaplamalarınızı da özenle seçmeniz gerekmektedir. Evin her bölümünü farklı zemin rengiyle kaplamak çok farklı bir hava oluşturacak olsa da bu şekilde bir dekorasyon hem göz yorucu olacaktır hem de tasarımlarınız için hayal gücünüzü epeyce zorlayacaktır. Son olarak stüdyo dairenizi dekore ederken size bol şans diliyoruz.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız stüdyo daire dekorasyon modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.