Salon Dekorasyon Fikirleri!

Salon Dekorasyon Fikirleri! Salon Mobilyaları ve Dekorasyon! Salon Zemininin Dekorasyonda Önemi! Detaylar İçin…

Salon Dekorasyon Fikirleri!

Salon bir evin en çok vakit geçirilen bölümüdür. Oturduğunuz, yemek yediğiniz, kitap okuduğunuz, televizyon seyrettiğiniz, ailenizle vakit geçirdiğiniz hatta gelen misafirlerinizi ağırladığınız ve evin diğer bölümleri hakkında fikirler edinebilmesini sağladığınız bölümdür. Salon dekorasyon fikirleri imajınız ve rahatınız açısından oldukça önemlidir. Eğer salonunuz küçükse, büyük göstermenin ya da küçük olmasının yarattığı olumsuzlukları saklamanın dekorasyon hileleri vardır.

Salon Mobilyaları ve Dekorasyon!

Salon dekorasyonu kişiliğin aynası! Tamimiyle titizliğinizi, temizliğinizi, düzeninizi ve karakteristik özelliklerinizi gösteren salon dekorasyon fikirleri oldukça önemlidir. Bu fikirler ışığında yapacağınız dekorasyon sayesinde, salonunuzda bulunan fiziksel olumsuzlukları saklayabilir, olumlu olan fiziki özellikleri ise ön plana çıkarabilirsiniz

Salon Zemininin Dekorasyonda Önemi!

Salon zemini, salon dekorasyonunda olduğu kadar, küçük olan salonun büyük gösterilmesinin sağlanması açısından da faydaları vardır. Bu koda dikkat etmeniz gereken, küçük olan salonların parke ya da halılarının, salon bağlantısı yapılan oda veya ıslak zeminde kesintiye uğramamasıdır.Salon mobilyalarının dekorasyona kattığı anlam! Salon mobilyaları dekorasyonun ana etkeni olmaktadır.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız salon dekorasyon modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak: Sepet

Evde sepet kullanımında en çok tercih edilen yerlerden biri banyodur. Kirli çamaşırlar konulmakta, havlular saklanmakta, daha küçük boyutlardaki sepetlerin içleri ise kokulu sabunlarla doldurulmaktadır.

Ev Dekorasyonu ‘Kendin Yap’ Mottosunda Olanlar İçin Pratik Tarifler!

Ev Dekorasyonu İçin ‘Kendin Yap’ Mottosunda Olanlar İçin Pratik Tarifler! Detaylar Odafikirler.com'da!

Bellona Fabio Yatak Odası Takımı İle Harika Ortamlar!

Bellona Fabio Yatak Odası Takımı – Türkiye'nin lider mobilya firmalarından bir tanesi olan Bellona, en iyi yatak odası dekorasyonunu hazırlamak isteyenlere müthiş bir yardım sunuyor. Yakın...