Oturma Odalarına Sehpa Alternatifleri

Oturma Odalarına Sehpa Alternatifleri! Oturma Odanızda Değişik tasarımlı Sehpa Modelleri Tercih Edebilirsiniz. Detyalar İçin...

Modern tarzda dekore edilmiş oturma odalarınıza farklı sehpalar arayışındaysanız bu değişik ve kullanışlı modeller size ilham verebilir.

Mermer travertan taştan yapılma kare orta sehpa ile oturma odanızda dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Günlük hayatta aksesuarlar ile süslediğiniz masanızı, misafir geldiğinde ikramlarınızla dolup taşacak bir yemek masasına çevirebilirsiniz.

Oturma odanızda değişik tasarımlı sehpa modelleri tercih edebilirsiniz. İç içe gibi duran, ayakları pirinç cam yüzeyli sehpa ile mekana farklı bir hava katabilirsiniz.

Kutuyu andıran ayakları tekerlekli, hasır orta sehpa ile oturma odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Yanlardan açılan bu sehpayı hem dekoratif hem de depo alanı olarak kullanabilirsiniz. İçindeki bölümde dergilerinizi veya masa örtülerinizi saklayabilirsiniz.

Oturma odanızda modern ve farklı bir hava yakalamak için tasarım ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ayakları kıvrımlı, yuvarlak lake masa ile odanıza şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Oturma odanıza ferahlık katmak istiyorsanız, şeffaf sehpaları tercih edebilirsiniz. Şeffaf sehpalar odanıza modern bir hava verirken aynı zamanda ince ve yalın tasarımıyla halınızın desenini kapatmaz.

Odanızda farklı tasarımda ürünleri bir araya getirerek hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Yemek masası tarzı yüksek bir orta sehpa tercih ederek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu sehpa dekoratif amacından çok çayınızı kahvenizi koyup yemek yiyebileceğiniz bir sehpa olarak kullanılabilir. Ayrıca koltuğun yanı başında komodini andıran bir sehpa kullanarak kullanışlı ve şık bir seçim yapabilirsiniz. Pudra pembe, gök mavi gibi pastel tonları kullanmanız mekana sevimli bir hava verecektir.

Temalı Duvar Kâğıdı Modelleri!

Duvar kâğıdı anlayışının giderek değiştiği günümüzde temalı duvar kağıdı modelleri ile yeni bir anlayışla karşılaşıyoruz. Kullanacağımız duvar kağıdı düz mü olsun, desenli mi olsun, nostaljik mi...

Hayata Hareket Katan Dekoratif Desenler!

Dekoratif desenler geçmişten günümüze aklınıza gelebilecek birçok sektörde kendini göstermektedir. Tekstil başta olmak üzere, basım-yayın, mobilya-dekorasyon, züccaciye, el sanatları (çinicilik, sedef kakma, tezhib, vitray, ahşap...

Zebrano Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020

Zebrano Koltuk Takımı Modelleri 2020, Zebrano Koltuk Takımı Fiyatları, 2020 Modern Koltuk Takımı Modelleri İle Huzurlarınızdayız... Zebrano Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020- Zebrano Mobilya tarafından özel...