Oturma Odalarına Bahar Etkisi

Oturma Odalarına Bahar Etkisi! Baharın Gelişiyle Beraber Güneşin Evimize Yansıttığı Işık Odalarımızı da Aydınlatır Oldu. Detaylar İçin...

Baharın gelişiyle beraber güneşin evimize yansıttığı ışık odalarımızı da aydınlatır oldu. Ancak sadece bu yeterli değil, odalarımızı yaz havasına sokacak değişiklikler yapsak iyi olmaz mı? Öyleyse serinlik hissi uyandıran dekorasyon fikirleri ile mekanlarımızı yenilemenin tam zamanı.

Yazı çağrıştıran renklerden mavi ve sarıyı oturma odanızda kullanarak mekanınızda yaz havası estirebilirsiniz. Güneş gibi parlayan sarı renkli kırlent yastıklar ve mavi renkle bezenmiş çiçekli perdeler ile ferah ve huzur dolu bir atmosfer yaratın.

Yazın odanızda ağır ve koyu renkler kullanmak yerine, insanın içini açan pastel tonlarda aksesuarlar ve kırlent yastıklar tercih edin.

Abajur şapkalarının renklerini değiştirerek abajurlarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilir, böylece mekana da enerjik bir hava katabilirsiniz. Baharı müjdeleyen mavi, sarı ve pembe tonları ideal bir tercih olabilir.

Renkli aksesuarlar ve aydınlatmalar ile odanızda bahar coşkusunu yaşatabilirsiniz. Özellikle şeker pembesi ve gök mavisi ortama huzur dolu bir hava katacaktır.

Bahar geldi, halıları şöyle bir kenara kaldırın. Halılarınızın ağırlığından kurtulup biraz hafifleyin, ve daha ferah bir ortama kavuşun.

Yaz havasını evlerinize taşımak için balkonlarınızı veya cam önlerini bol bol çiçeklerle süsleyin. Böylece hem ferah hem de mis kokulu bir ortama kavuşabilirsiniz.

En Güzel Shaggy Halı Modelleri!

Shaggy halı modelleri – En çok tercih edilen ve beğeni gören shaggy halı modellerini yüzlerce model içinden ve değişik markalar arasından sizler için seçtik ve hepsini...

Hayal Dünyalarını Yansıtan Bebek Odası Dekorasyonları

Ev dekorasyonunun en önemli noktalarından biri de bebek odalarıdır. Bu odaları dekore ederken hem çocuğunuzun sağlığı ve gelişimine olumsuz yönde etki etmeyecek, hem de hayal dünyasını yansıtacak tarzda bir dekorasyon elde etmek gerekir.

2020 Bahçe ve Balkon Minder Modelleri!

2020 Bahçe ve Balkon Minder Modelleri! Bahçe ve balkonlarımız oksijene ihtiyacımız olduğunda hemen ulaşabileceğimi, rahatlayabileceğimiz en iyi alanlar. Çoğu zamanımızı evimizde geçirdiğimizi düşünürsek bu alanların...