Mutfakta Vakit Kazanmak İstiyorsanız

Mutfakta Vakit Kazanmak İstiyorsanız! Hanımlar Bilir… Günün Büyük Bir Bölümü Bazen Mutfak Da Geçirilir! Detaylar İçin...

Hanımlar bilir… Günün büyük bir bölümü bazen mutfak da geçirilir. Ve bazen bu o kadar çok vaktimizi alır ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamayız. Farkında olmadan bakmışızdır ki akşam olmuştur ve kendimize ayırabileceğimiz bir kaç dakikamız bile olmaz. Bu durumdan kurtulmak, işleri biraz daha olsun hızlandırmak isterseniz size bir kaç önerimiz olacak…- Öncelikle her zaman işlerinizin planını yapmalısınız. Ne kadar planlı olursanız o kadar işi sırayla daha hızlı bir şekilde halledersiniz. Yani her zaman planlı hareket edin.

– Mutfak gereçleri nereye konumlandırdığınıza dikkat edin. Örneğin tabak, bardak gibi eşyalar bulaşık makinanızın yakınlarında ki raflarda olsun.

– Düzenli olun. Emin olun yemek yaparken düzenli olmak size oldukça zaman kazandıracaktır. Yemek yapma işlemi bittikten sonra etrafta toplamak zorunda olduğunuz bir yayıntı kalmadıysa zamandan oldukça kazanırsınız.

– Derin dondurucunuzu kullanmayı unutmayın. Yemeğinizi biraz fazla pişirdiyseniz ya da boş bir anınızda daha başka bir gün için yemek yaptıysanız, bu fazla yemekleri kesinlikle derin dondurucuda saklamalısınız. Böylece zamanı geldiğinde gerektiği kadar yemeği buzluktan alıp ısıtırsanız, her şey çok daha çabuk hazır olacaktır.

– Hazır pasta tabanları, milföy hamurları gibi pratik ve kurtarıcı yiyecekleri buzdolabınızda her zaman bulundurun. Hiç beklemediğiniz bir anda zamandan oldukça karlı çıkmanızı sağlayabilirler.

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak ‘Soba’

Soba dekorasyonu son zamanların en çok tercih edilenleri arasında. Doğalgaza geçtiğimiz günden beri kullanımı her geçen azalan sobanın popülerliği artmaya başladı.

Beyaz Yemek Odası Dekorasyonları!

Beyaz yemek odası dekorasyonları ve yemek odası takımları, en güzel yemek odası örneklerini bu sayfamızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz... Beyaz yemek odası dekorasyon örnekleri - Dekorasyonlar içerisinde...

Desen Desen Yataş Nevresim Takımları

Yatak odanıza renk katacak içinizi açacak ferah bir görünüm katmak istemez misiniz? Yataş Home‘un birbirinden şık desen desen renk renk nevresim takımları ile yatak odanızın görünümüne renk...