Mutfaklara Farklı Dokunuşlar Kazandırın

Mutfaklara Farklı Dokunuşlar Kazandırın! Askıdan Havlu Peçetelik, Boncuklu Kapı Perdesi. Detaylar İçin...

Mutfağınızda yapacağınız ufak dokunuşlar ile ortama renkli ve enerjik bir hava katmaya ne dersiniz?

Askıdan Havlu Peçetelik

Havlu peçete ve folyolarınızı farklı bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız, yaratıcılığınızı kullanın ve askılardan yararlanın. Havlu peçete ve fırın kağıdı rulolarınızı askıya koyarak tezgahınızın üst kısmına asın. Peki askıları nasıl mı asacaksınız? Bunun için duvara çakacağınız renkli dolap kulplarından yararlanabilirsiniz.

Boncuklu Kapı Perdesi

Mutfağınıza biraz ferahlık katmak için mutfak kapısını kaldırabilir, onun yerine boncuklardan oluşan renkli bir kapı perdesi tercih edebilirsiniz. Bu seperatör ile mutfağınızda canlı ve enerjik bir görünüm elde edeceksiniz.

Renkli Seramik Kulplar

Mutfak dolabınızın kulplarını yenilemek de hoş bir fikir. Çiçekli seramik kulplar ile dolaplarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz öncesinde dolaplarınızı beyaz renge boyayarak daha modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Dolap İçlerine Hasır Sepet

Patates, soğan gibi kuru baklagilleri muhafaza edeceğiniz kullanışlı ve şık bir alan yaratmaya ne dersiniz? Dolaplarınızın içine hasır sepetler yerleştirerek sebzeleriniz için harika bir alan oluşturabilirsiniz. Hem böylelikle düzenli ve derli toplu bir görünüm yakalamış olacaksınız.

Raflara Örtü

Mutfaktaki raflarınızın önüne renkli örtüler kullanın. Böylece rafların tozlanmasını önlerken, aynı zamanda sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilerseniz eskimiş dolap kapaklarınızı sökerek yerine desenli örtüler kullanabilirsiniz. Bu fikir mutfağınıza bambaşka bir hava katacak.

Mor Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu Modelleri!

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri, En Güzel Yatak Odası Renkleri, Mor ve Beyaz Yatak Odası Dekorasyonlarından Örnekleri Bu Sayfamızda Beğenilerinize Sunuyoruz... Mor Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu - Yatak...

Bahçe Semaver Modelleri!

Bahçe semaver modelleri günümüzde bahçelerin vazgeçilmez keyif araçlarındır. Evlerimizde kullandığımız modern çaycılardan alamadığımız çay tadını semaverlerden almak istiyoruz. Özellikle ateşte pişirilen çayın tadı ne ocakta...

Meşrubat Bardağı Takımı Modelleri!

Meşrubat bardağı takımı modelleri mutfağımızda en çok kullandığımız bardak modelleri arasında yer alıyor. Hem yazları hem de kışın çeşitli meşrubat ve içecekler için bu bardaklar...