Mutfağınızı Ofis Yapmak Mı İstiyorsunuz? İşte Mutfakta Ofis Dekorasyonu İçin 10 Altın Fikir!

Mutfağınızı Ofis Yapmak Mı İstiyorsunuz? İşte Mutfakta Ofis Dekorasyonu İçin 10 Altın Fikir! Detaylar İçin...

  1. Öncelikle mutfağınızda bir ofis dekorasyonu yapmak istiyorsanız uygun bir yer belirlemelisiniz. Tercih edeceğiniz ölü bir alanda boş bir duvar, masa ve sandalye bir hayli işinize yarayabilir.
  2. Mutfak duvarlarınızı olabildiğince fazla kullanmaya çalışmalısınız. Eğer ki günlük yaşantında oldukça yoğun ve koşuşturmaca halindeyseniz mantar bir pano işinizi kolaylaştıracaktır. Böylelikle takviminizi bu panoya asabilir, unutmamanız gereken şeyleri not alarak sürekli gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Eğer ki mantar pano kullanmak istemezseniz bu konuda önerilen dekorasyon fikirleri arasında diğer alternatif olan kara tahtayı da gözden geçirebilirsiniz.
  4. Mutfağınızda yer alan bazı raf ve çekmeceleri de ofisiniz için ayırmalısınız. Böylelikle bu depolama alanları sayesinde kağıtlarınızı, dosyalarınızı ya da ihtiyacınız olan her eşyanızı muhafaza edebilirsiniz.
  5. Çekilebilir rafları olan dolaplar tercih etmeniz de fax ve fotokopi makinesi gibi değerli eşyalarınızın muhafazası için oldukça iyi bir fikir olacaktır.

  1. Eğer ki mutfağınızda bir ada varsa, bu da oldukça işinize yarayacaktır. Mutfak adanız sayesinde daha çok depolama alanına sahip olabilir ve yemek yaptığınız alan ile ofisinizi ayırma imkanı bulabilirsiniz.
  2. Ev dekorasyonunda oldukça dikkat çekici olan mutfaktaki ofis için alandan tasarruf etmeye de özen göstermelisiniz. Örneğin bunun için çalışma masanızın altına bir saklama alanı oluşturabilir ve eşyalarınızı burada depolayabilirsiniz.
  3. Mutfağınızda oluşturacağınız ofis için oldukça önemli bir detay olan aydınlatmalara da dikkat etmeniz gerekir. Doğal bir aydınlatma elde etmek için çalışma masanızı pencereye yakın bir yere yerleştirirken yapay aydınlatma içinse masa lambası kullanabilirsiniz.
  4. Eğer yeteri kadar alanınız yoksa bilgisayar monitörünü duvara sabitleyerek klavyenize yer açabilirsiniz.
  5. Ve son olarak eğer çoğu vaktinizi bilgisayar başında geçiriyorsanız rahat bir sandalye tercih etmelisiniz.

https://evduzenleme.com/mutfaginizda-kullanisli-bir-ofis-tasarlamanin-20-yolu/

İki Parçalı Kanvas Saat Modelleri!

İki parçalı Kanvas saat modelleri saat modelleri arasında en şık modellerden biridir. Genel saat modelleri klasik ve bilindik saatlerin dışında Kanvas, mdf saatler ve ahşap...

Pleksi Tablo Modelleri ile Şık Evler!

Pleksi tablo modelleri denince bu terimle ne kastedildiğini açıklamak gerekiyor. Pileksi terimi tablonun ana malzemesini ifade eder. Tıpkı Kanvas tablo, doğal taş tabloda olduğu gibi....

Banyonuzdaki Huzur Dekoratif Fayans Modelleri!

Dekoratif fayans modelleri banyonuz için tercih ederken siz de neye göre tercih yapacağınızı düşünüyor musunuz? İlk önce şık bir görünüm kadar banyo evin önemli, insanın...