Mutfağınızı Ofis Yapmak Mı İstiyorsunuz? İşte Mutfakta Ofis Dekorasyonu İçin 10 Altın Fikir!

Mutfağınızı Ofis Yapmak Mı İstiyorsunuz? İşte Mutfakta Ofis Dekorasyonu İçin 10 Altın Fikir! Detaylar İçin...

  1. Öncelikle mutfağınızda bir ofis dekorasyonu yapmak istiyorsanız uygun bir yer belirlemelisiniz. Tercih edeceğiniz ölü bir alanda boş bir duvar, masa ve sandalye bir hayli işinize yarayabilir.
  2. Mutfak duvarlarınızı olabildiğince fazla kullanmaya çalışmalısınız. Eğer ki günlük yaşantında oldukça yoğun ve koşuşturmaca halindeyseniz mantar bir pano işinizi kolaylaştıracaktır. Böylelikle takviminizi bu panoya asabilir, unutmamanız gereken şeyleri not alarak sürekli gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Eğer ki mantar pano kullanmak istemezseniz bu konuda önerilen dekorasyon fikirleri arasında diğer alternatif olan kara tahtayı da gözden geçirebilirsiniz.
  4. Mutfağınızda yer alan bazı raf ve çekmeceleri de ofisiniz için ayırmalısınız. Böylelikle bu depolama alanları sayesinde kağıtlarınızı, dosyalarınızı ya da ihtiyacınız olan her eşyanızı muhafaza edebilirsiniz.
  5. Çekilebilir rafları olan dolaplar tercih etmeniz de fax ve fotokopi makinesi gibi değerli eşyalarınızın muhafazası için oldukça iyi bir fikir olacaktır.

  1. Eğer ki mutfağınızda bir ada varsa, bu da oldukça işinize yarayacaktır. Mutfak adanız sayesinde daha çok depolama alanına sahip olabilir ve yemek yaptığınız alan ile ofisinizi ayırma imkanı bulabilirsiniz.
  2. Ev dekorasyonunda oldukça dikkat çekici olan mutfaktaki ofis için alandan tasarruf etmeye de özen göstermelisiniz. Örneğin bunun için çalışma masanızın altına bir saklama alanı oluşturabilir ve eşyalarınızı burada depolayabilirsiniz.
  3. Mutfağınızda oluşturacağınız ofis için oldukça önemli bir detay olan aydınlatmalara da dikkat etmeniz gerekir. Doğal bir aydınlatma elde etmek için çalışma masanızı pencereye yakın bir yere yerleştirirken yapay aydınlatma içinse masa lambası kullanabilirsiniz.
  4. Eğer yeteri kadar alanınız yoksa bilgisayar monitörünü duvara sabitleyerek klavyenize yer açabilirsiniz.
  5. Ve son olarak eğer çoğu vaktinizi bilgisayar başında geçiriyorsanız rahat bir sandalye tercih etmelisiniz.

https://evduzenleme.com/mutfaginizda-kullanisli-bir-ofis-tasarlamanin-20-yolu/

Evinize ve Hayallerinize En Uygun Dekorasyon Fikirleri İçin Uygulama Aşamaları!

Dekorasyonun insan psikolojisini etkilediği bilindiğinden beri bu alana çok önem verilmeye başlanmıştır. Artık kişiler bütçelerine ve kendi tarzlarına uygun bir şekilde istedikleri alanı dekore edebilmektedirler.

Modern Beyaz Mutfak Tasarımları

Beyaz mutfak dolabı modelleri, mutfak dekorasyon önerileri ve en güzel mutfak renklerini bu sayfamızda sizler için inceliyoruz. Beyaz mutfak dolapları modelleri - Birçok bayanın gününün birçoğu...

Yeni Moda Modern Orta Sehpa Tasarımları

En yeni orta sehpa tasarımları, modern orta sehpa modelleri, son moda orta sehpa örnekleri ve resimlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz... Modern Orta Sehpa Modelleri - Oturma...