Mutfağınız İçin Çok Amaçlı Ada Üniteler

Mutfağınız İçin Çok Amaçlı Ada Üniteler! Yemek Alanı Oluşturmak İçin Detaylar İçin...

Mutfağınıza farklı bir görünüm katmak ve ekstra saklama alanları oluşturmak istiyorsanız ada üniteler ideal bir seçim olacaktır. Eğer geniş bir mutfağa sahipseniz ada ünitelere yer vererek pek çok ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

Mutfağınızın uygun köşesine yerleştireceğiniz ada üniteyi yemek hazırlama tezgahı dışında pişirme ve depolama alanı olarak kullanabilir, aynı zamanda mutfağınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yemek Alanı Oluşturmak İçin;

Mutfağınızda yemek alanına ihtiyacınız varsa, ada ünitesi seçerken onu dikkate alarak tercih yapın. Yemek alanına sahip olan bir ünite oldukça işinize yarayacaktır. Ada ünitenizin etrafında yüksek tabure veya sandalyeler kullanarak keyifli mutfak sohbetlerine yer açabilirsiniz.

Pişirme Alanına İhtiyacınız Varsa;

Ankastre ocak kullanarak ada ünitesi üzerinde de pişirme alanı oluşturabilirsiniz. Bu noktada havalandırma kullanmayı unutmayın. Sarkıt şeklinde bir havalandırma ideal bir tercih olacaktır. Dilerseniz ada ünite üzerinde evye kullanarak yıkama alanına sahip olabilirsiniz.

Tezgaha İhtiyacınız Varsa;

Yemek hazırlarken en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri geniş bir tezgaha sahip olmak. Ada ünitenizin üzerini çalışma tezgahı olarak kullanarak kendinize ekstradan alan yaratabilirsiniz. Tezgahınızı mermer, granit ve laminant gibi malzemelerden yaptırmanız hem kullanışlı, hem şık bir görünüm sağlayacaktır.

Ekstra Depolama Alanları İçin;

Ünitenizin altını ve yanlarını dolap olarak kullanabilir, dilerseniz yan kısmını açık raf şeklinde düzayn edip yemek kitaplarınız için yer açabilirsiniz.

Ada ünitenizin bir bölümünde çekmecelere yer vererek daha kullanışlı bir saklama alanı oluşturun. El havlularınızı asabileceğiniz askılıklar ile ünitenize şık bir görünüm katabilirsiniz.

Japon Tarzı Oturma Odası Dekorasyonu Fikirleri!

Japon Tarzı Oturma Odası Dekorasyonu Fikirleri – Türkiye’de sıklıkla tercih edilen Japon oturma odası dekorasyon modelleri evinde farklılık yaratmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Sıra dışı...

VitrA Seramik Dekorasyonda Kalite ve Estetiğin Temsilcisi Olmaya Devam Ediyor!

VitrA, köklü bir marka olarak oluşturduğu kalite geleneğini yeni ürünlerinde de sürdürerek başarısını yeni kuşaklarla paylaşıyor. Evdeki hijyen ve şıklık VitrA ürünleri ile tamamlanıyor. Ev...

Dekoratif Dantel Modelleri!

Dantel, Türk kültür yapısının önemli imgelerinden biri. Bir dönem modası geçti denilse de dantel hala klasik tarzı seven bayanların en gözde dekoratif objelerinden biri....