Küçük Salon Dekorasyon Örnekleri!

Küçük Salon Dekorasyon Örnekleri! Pencerenin Küçük Salon Dekorasyonunda Etkisi! Detaylar İçin…

Bilhassa küçük salonlarda dekorasyon önemlidir. Küçük salonunuzu şirin ve sevimli hale getirecek dekorasyon fikirleri; eşyalar tıkış tıkış olmamalı, duvar ve koltuk renklerinin gözü yormayacak tonlardan seçilmesine dikkat edilmelidir. Uçuk pastel tonlar ya da beyaz, derinlik kazandıracak, salonunuzun büyük ve ferah görünmesini sağlayacaktır.

 Küçük Salonlar Nasıl Olmalıdır?

 

Küçük salonlar için dekorasyon fikirleri: Sade bir dizayn ve uygun renk seçimleri sayesinde hem salonunuzu ferah gösterebilir hem de Avrupai bir modernize katabilirsiniz. Rahat modern bir koltuk, klasik bir berjer ile birleşip duvarlara bir iki dekor katılmış bir salon küçük olmasına rağmen daraltmayacak huzur verecektir.

Pencerenin Küçük Salon Dekorasyonunda Etkisi

Küçük Salonlar için Pencerenin Önemi: Küçük salonlara eklenen büyük pencereler, spot tavan, renk uyumu, küçücük salonunuzu oldukça sevimli ve şirin bir hale dönüştürecektir. Pencerenin verdiği güneş ışığı ayrı bir derinlik kazandıracak ve birkaç aksesuar koymanıza olanak verecektir. Işık ve renkler oda alanı ve dekorasyon konusunda önemli birer faktördür.

Küçük Salonlar Mobilya Seçimi

Küçük koltuklar, küçük salonunuzu sevimi ve şirin gösterecektir. Özellikle dekorasyonda kullanacağınız beyaz renkler odanıza derinlik ve genişlik kazandıracaktır. Alan hacmi küçük koltuklar sayesinde dolmadığından kullanacağınız aksesuarlar sizi yormayacaktır.

Küçük Salon Dekorasyonları ve Ayna

Küçük Salonların Dekorasyonunda Aynanın Önemi: Küçük bir odayı ayna yardımı ile geniş gösterebilirsiniz. dekorasyon fikirleri arasında en önemli aksesuar olan ayna,  bir stepne gibi yetişir yardımınıza, Kimi zaman duvara kimi zaman ise tavana monte edilen ayna aynı zamanda zarif bir görünüm kazandırır.

Küçük Salon Dekorasyonlarında Aydınlatma

Küçük Salon Dekorasyonu Aydınlatma: Küçük salon dekorasyonları için önemsiz bir ayrıntı gibi gözükse bile ayna oldukça önemlidir.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız küçük salon dekorasyon modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Kasalar!

Kasa yıllardan beri kullanılan önemli ve eski bir güvenlik yöntemidir. Günümüzde çok çeşitli ve teknolojik kasalar üretilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ürünler ev için veya...

Çift Kişilik Pike Takımı Modelleri!

Çift kişilik pike takımı modelleri çiftler, çift kişilik yatakta tek başına yatmayı sevenler ve evlilik hazırlığında olanlar için mutlaka evlerinde bulunması gereken tekstil ürünlerinden. Yaz...

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak ‘Soba’

Soba dekorasyonu son zamanların en çok tercih edilenleri arasında. Doğalgaza geçtiğimiz günden beri kullanımı her geçen azalan sobanın popülerliği artmaya başladı.