Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri!

Küçük Evler İçin Dekorasyon Fikirleri!

 

 

Küçük evler için dekorasyon fikirleri mevcuttur. Bu fikirler vasıtası ile; küçük evleriniz, sevimli, şirin, ferah evlere dönüşebilir. Dekorasyon yapılırken, ufak hileler vasıtası ile derinlik kazanarak, daha büyük bir ev imajı verebilir. Zamanımızda artık evler eskisi gibi kalabalık evlere uygun, büyük şekilde değil. Emlak fiyatlarının yüksekliği ise mimarı projelerde yapılan yeni evlerin küçük olmasına neden olmuştur.

Küçük Ev Dekorasyonunda Eşya

Küçük evinizin eşyalarını, küçücük almanız, ya da elinizdeki ev eşyalarını daha küçüklerle değiştirmeniz; evinizin ferah, sevimli ve rahat olmasını sağlayacak ve size büyük görünmesine neden olacaktır.

Küçük Ever İçin Temizliğin Önemi

Küçük evlerin her zaman temiz ve düzenli olması, ortada dağınık eşya ya da ıvır zıvır bulunmaması evinizin daha geniş görünmesini sağlamaktadır.

Küçük Ev Dizaynında Kitaplık

Küçük evlerinizin daha büyük görünmesi için ortada bulunan ıvır zıvır, kitaplar için duvara monte edilen kitaplıklar almalı ve hepsini o kitaplık içinde muntazam bir şekilde muhafaza etmelidir.

Küçük Evlerde Mobilya Dekorasyonu

Küçük evlerde mobilya dizaynı eve renk ve şekil verir. Mobilya dekorasyon fikirleri, doğru şekilde değerlendirildiği zaman, küçük eviniz, şirin bir ferahlık kazanacaktır. Kitaplığı monte ettik. Kitapları ve ıvır zıvırları yerleştirdik, evi de temizledik. Şimdi sıra koltuk seçiminde. Koltuklar ayaklı ve küçük olmalı sade bir görünüm vermelidir.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız küçük evler için dekorasyon modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.