Kız Çocuk Odası Dekorasyonları İçin Süper Duvar Kağıtları

Kız Çocuk Odası İçin Duvar Kağıdı Modelleri, Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri, Kız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Örnekleri ve Desenlerini bu sayfamızda beğenilerinize sunuyoruz…

Kız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2019 – Kız çocuk odası dekorasyonu erkek çocuklara nazaran biraz daha albenili, biraz daha afilli olmalıdır. Bunu söyleyeni bir dekorasyon sitesi olarak bizler değiliz, zira biraz akıllanınca bunları kendilerinden bizzat duyuyorsunuz zaten.

Belli bir yaşa gelen kız çocukları, oda dekorasyonlarında daha fazla söz sahibi olmak istiyorlar. Mobilyalarını, duvar renklerini, duvar kağıtlarını kendileri seçmek istiyorlar. Dolayısı ile onların oda dekorasyonlarına yukarıda da belirttiğimiz gibi biraz daha önem vermek gerekiyor. Mobilyalarını, duvar kağıtlarını, duvar renklerini daha dikkatli ve en afillilerinden seçmek gerekiyor. Yoksa bu cimcimelerin dilinden kurtulmak gerçekten çok zor 🙂

2019 Çocuk Odası Duvar Kağıdı Örnekleri

Bu konuda her zaman olduğu gibi bizlerde odafikirleri.com olarak sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda kız çocuk odaları için en güzel duvar kağıdı modellerini sizler için bir araya getiriyoruz.

Kız Çocuk Odaları En Güzel Duvar Kağıdı Desenleri

Kız ve erkek çocuk odası dekorasyonunda kalıplaşmış bir fikir var. Erkek çocuk odalarında mavi, kız çocuk odalarında pembe ve tonları kullanılır. Bu durum duvar kağıtlarında da geçerliliğini ve güncelliğini koruyor.

Kız Çocuk Odası 2019 Duvar Kağıdı Modelleri

Ancak yeni nesil çocuk odası duvar kağıtlarında bu kült ile biraz daha oynanmış. Mesela pembelerin içerisinde simler yerleştiriliyor veya 3 boyutlu duvar kağıtları pembe ağırlıklı olarak yerli ve ithal duvar kağıdı modelleri arasında yerlerini alıyorlar.