Kitaplıklarınıza Fark Katın!

Kitaplık! Mobilyalar İçinde Hem Salonlarda Hem Ofislerde Hem De Çalışma Odalarında Kullanılabilir Geniş Yelpazeli Bir Üründür! Detaylar İçin...

Mobilyalar içinde hem salonlarda hem ofislerde hem de çalışma odalarında kullanılabilir geniş yelpazeli bir üründür. İhtiyaca göre büyüklükleri seçilir ve model belirlenir. Tek bir parçadan oluşan ürünler olduğu gibi parçalar birleştirilerek de istenilen boyutta bir ürün elde edilir. İstenildiği zaman ilave blok da eklenebilen ürünler vardır.

Yapı marketlerde blok eklenebilen veya kapak eklenebilen modeller vardır. Farklı tasarımlar ve farklı boyutlarda ürünler bulmak kolaydır. Kapaklı modeller kitapları tozdan korumak için ideal ürünlerdir. Cam veya ahşap kapaklı modeller vardır. Cam kapaklar kitapları seçebilmek açısından ve görsel olarak da hoş olacaktır. Alt rafı kapaklı modeller de kullanışlıdır. Kitap dışında malzemelerin de konuşabilmesi için tasarlanmıştır.

Evlerinde geniş ve kullanışlı kütüphane edinmek için tercihler önemlidir. Kullanılacağı yere göre de seçim yapılabilir. Salonlarda mobilyalara uygun ürünler tercih edilebilir. Çalışma odalarında ise daha serbest olarak tercih yapabiliriz. Kitapların bolluğuna göre büyüklük belirlenir. Kullanılacak duvar belirlenerek kurulur. Tavana kadar olan ürünler de vardır farklı yüksekliklerde olanlar da mevcuttur.

Özel olarak tasarlanan ve üretilen modeller de vardır. Çocuk odaları için ise üstü kütüphane altı çalışma masası olan modeller tercih edilebilir. Dekorasyonun ve kişilerin tercihlerine göre belirlenebilen modeller her konsepte uyan ve farklılık yaratan ürünler de olabilir.

Kitaplıklarınıza Fark Katın!

Sıradan kitaplık modelleri sizi cezbetmiyorsa, ufak dokunuşlarla kitaplığınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz 3 farklı yöntemle kitaplığınıza yenilik katabilir, ya da eşi benzeri olmayan bir kitaplık oluşturabilirsiniz.

Elinizde kalan fazladan duvar kağıtlarını nasıl değerlendireceğinizi bilemiyorsanız size güzel bir önerimiz var. Kitaplığınızın iç kısmını desenli duvar kağıtlarıyla kaplayarak ona bambaşka bir hava verebilirsiniz. Duvar kağıdı yerine renkli duvar yapıştırıcılarını da kullanabilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise merdivenden kitaplık oluşturma fikri. İki merdiveni ters bir şekilde duvara sabitleyin ve aralarına raflar yerleştirin. Bu yaratıcı ve sıra dışı kitaplık evinizin havasını tamamen değiştirecek. Dilerseniz merdiveni odanızın dekoruna uygun bir renkte boyayarak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir başka fikir ise meyve kasalarından oluşan bir kitaplık. Bunun için manavdan ya da pazardan sizin için birkaç kasa ayırmasını rica etmeniz gerekecek. Meyve kasaların dikey bir şeklide yan yana getirerek sıra dışı bir kitaplık oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bu kasaları ahşap boyalarıyla daha canlı renklere boyayarak enerjik ve sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kitaplığınızı Konuşturun!

Okuduğunuz kitaplar sizin zevkleriniz ve hayat görüşünüz hakkında karşınızdakine biraz olsun fikir verebilir. Bu etkiyi kitaplıklarınızda da bırakmaya ne dersiniz? Vermek istediğiniz mesajı veya sevdiğiniz bir kavramı yansıtan harfli kitaplıklara hayran kalacaksınız. Bu şık ve farklı kitaplıklar özellikle modern dekore edilmiş oturma odalarına çok yakışacak.

İstikbal Mobilya Arya Bebek Odası Takımı

İstikbal Mobilya Arya Bebek Odası Takımı – Bebek odası dekorasyonunuzu gerçekleştirmeden önce kaliteli bir markadan yararlanmaya ne dersiniz? İstikbal mağaza ziyaretiniz ile arya bebek odası takımı model incelemesinde...

Moda Trendlerini Evinize Uyarlayın!

Modaya düşkün ve aynı zamanda stil sahibi biriyseniz, bu sadece giyiminize değil tüm yaşantınıza yansır. Dış görünüşünüz kadar yaşam alanınız da son derece şık...

Bebek Odası Dekorasyonunda Yaratıcılık | Cinsiyeti Belli Olmayan Bebeğe Oda Dekorasyonu!

Kanadalı bir çiftin henüz cinsiyetlerini bilmediği bebekleri için tasarladıkları bu dekorasyon fikri tamamen özgün bir şekilde oluşturulmuş, anne ve babanın da dokunuşlarıyla estetik bir görünüme kavuşmuştur.