Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Raf Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Raf Yapımı!

Dekoratif raflar nasıl yapılır, evde kullanılan her bir süs eşyası evin tarzını ve havasını birden değiştirir. Bu değişim sizi oldukça mutlu eder. Yaşadığınız ortamda raf olması kitaplarınızı rafların içine dizerek istediğiniz zaman kitap okumak oldukça keyiflidir.

Ev Dekorasyonu ‘Kendin Yap’ Mottosunda Olanlar İçin Pratik Tarifler!

Ev Dekorasyonu İçin ‘Kendin Yap’ Mottosunda Olanlar İçin Pratik Tarifler! Detaylar Odafikirler.com'da!

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak: Sepet

Evde sepet kullanımında en çok tercih edilen yerlerden biri banyodur. Kirli çamaşırlar konulmakta, havlular saklanmakta, daha küçük boyutlardaki sepetlerin içleri ise kokulu sabunlarla doldurulmaktadır.

Ahşap Boyama Tablo Modelleri İle Sıcak Mekânlar Yaratabilirsiniz

Ahşap boyama tablo modelleri ortamlara verdikleri sıcak etki ile büyülü bir güzellik sunarlar. Manzara, çiçek ve insan figürlerinin ağırlıklı olarak yer aldığı tablolar ahşabın vermiş olduğu doğallık ile...
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Örgü Modelleri ve Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Örgü Modelleri ve Yapımı

Son yıllarda yapılan işlemlerden biri de dekoratif olarak kullanılan örgü modelleri olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bu yazımızda gerekli olan bilgileri aktarmaya çalışacağız.
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Bahçede Dekoratif Kuyu Modelleri ve Yapımı

Kendin Yap Dekorayon Fikirleri: Bahçede Dekoratif Kuyu Modelleri ve Yapımı

Bahçenin kahverengi ve yeşil tonlarında ağırlıkta olması sonucu ahşap olarak tercih edilen bu kuyular, görünüş açısından bahçe bütünlüğünü sağlar. Farklı yapı ve renklerdeki modelleri olsa da doğaya yansıması açısından koyu tonlar tercih edilir.
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Kafes Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Kafes Yapımı

İnsanlar ilk tohumu büyütmeyi keşfettikten sonra tarım devrimi gerçekleşti ve bununla beraber yerleşik düzene mecburi bir geçiş oldu. Sahip olunan ilk eşyalar, evlerde sadece genel geçer ihtiyaçlar için kullanılan malzemelerdi.