İstikbal Mobilya Fyona Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya Fyona Koltuk Takımı – Evinize sade bir bahar havası estirmeye hazır mısınız? Çekici çizgileri ve zarif tasarımı ile evlerinizde baştan çıkarıcı ortamlar yakalamanıza yardımcı olacak olan İstikbal fyona koltuk takımı salonlarınızda harika görünümler yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Yaşam alanlarınıza sade bir güzellik katacak olan bu koltuk takımı krem rengin ahengi ve çiçekli desenleri ile odalarınızda sade bir görünüm zenginliği yaratabilirsiniz. Üçlü ünite, ikili ünite ve iki adet berjerden oluşan bu koltuk takımı modern görünümü ve fitil uygulamaları ile koltuk takımının seçilebilirliğini arttırmaktadır.

İstikbal Mobilya Fyona Koltuk Takımı

Takımın üçlü ve ikili ünitesinin yatak ve sandık olabilme fonksiyon özelliği, çizgili kırlent modelleri, kol kırlentleri, takıma görsel ahenk kazandıran çiçekli yastık modelleri ile odalarınızda aradığınız farklı atmosferi yakalayabileceksiniz. Oda dekorasyonlarınızda salon ve oturma odalarınızda aradığınızı bulabilmenize yardımcı olacak olan İstikbal fyona koltuk takımı tercihinde bulunmaya ne dersiniz?

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Fyona

Bu koltuk takımı modelini almak için kısa zamanda İstikbal mağaza ziyaretinde bulunarak bu güzel oturma grubunun odalarınızda nasıl bir görünüm yaratacağını hayal etmeye başlayabilirsiniz.