İlham Verici Duvar Dekorasyonları!

İlham Verici Duvar Dekorasyonları! İrili Ufaklı Sevimli Tablolar İle Duvarınızı Bir Resim Sergisine Dönüştürebilirsiniz! Detaylar İçin…

İlham Verici Duvar Dekorasyonları!

Evinizin duvarlarını süsleyerek ortama hareket katabilir, yaşam alanınızı farklı bir havaya sokabilirsiniz. Duvar yapıştırıcıları, irili ufaklı çerçeveler, tablolar, duvar süsleri hatta tabaklarla benzersiz ve şık duvar dekorasyonları hazırlayabilirsiniz.

Evinizin bir duvarında geometrik şekillerden oluşan, kolaj halinde bir renkli duvar yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Bu enerjik duvar dekorasyonu evinize daha modern bir hava katacaktır.

Sebze, meyve kasalarını duvarınızda dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Duvarınıza ilginç ve renkli bir görünüm katacak sebze kasalarını raf olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz içlerini mavi, mor, kırmızı gibi canlı renklere boyayarak daha sevimli bir görüntü yakalayın.

İrili ufaklı sevimli tablolar ile duvarınızı bir resim sergisine dönüştürebilirsiniz.

Tepsi ve kesme tahtalarını bir araya getirerek mutfağınızda değişik bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Küçüklü büyüklü tepsi ve tahtaları kendinizce bir uyum içinde dizerek mutfağınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

En keyifli ve sevdiğiniz anlardan oluşan fotoğraflarınızı boylu boyunca duvara yapıştırarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu güzel fotoğraflara her baktığınızda o anı anımsayacak ve yüzünüzde güzel bir tebessüm belirecek.

Çocuğunuzun odasında birbirinden farklı tarzda ve şekillerde tablolarla renkli ve enerjik bir duvar dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

Evin girişindeki duvarı küçük büyük çini tabaklar ile süsleyebilirsiniz.

Antre Dekorasyonu Fikirleri!

Antre eve gelen misafirleri ilk karşıladığınız yerdir. Antrenin insanın içini ısıtan bir yer olması bu nedenle önemlidir. Misafirleriniz sizi ziyarete geldiğinde onları sıcak bir...

10 Madde ile Mobilya Yerleşimi Nasıl Olmalı!

Evimizde ki en büyük sorunlardan bir tanesi kuşkusuz mobilya yerleşimleridir. Dairemizde ki mobilyaları düzenlerken uymamız gereken bazı kuralları sizler için derledik. Yerleşim yapacağınız mekanın...

Anka Seramik Banyo Seramik Modelleri!

Anka Seramik'in özel üretimi banyo seramik tasarımları ayaklarınıza kadar geldiler. Banуolar ortak alanlarımızın belki de en önemli mеkanlarındandır. Buranın hijyeni ve görsеlliği oldukça önеmlidir. Yemek...