Ikea’dan Şık ve Dekoratif Duvar Rafları

Ikea 2020 duvar rafı tasarımları, Ikea en yeni duvar rafları, Ikea raf modelleri ve görsellerini bu sayfamızda detaylı olarak İnceleyebilirsiniz…

Ikea 2020 Duvar Rafı Modelleri Örnekleri – İskandinav tarzı mobilya ve dekorasyondan hoşlanan odafikirleri.com takipçilerinin oldukça hoşlarına gideceğini düşündüğümüz yeni sezon bir Ikea ürün grubu ile daha huzurlarınızdayız efendim.

Ikea’dan Şık ve Dekoratif Duvar Rafları

Bu sayfamızda Ikea mobilya reyonlarına sizler için giriyor ve ev dekorasyonlarına derinlik kazandırarak farklılık yaratacağını düşündüğümüz Ikea duvar rafı modellerini sizler için inceliyoruz. Dolayısı ile dekoratif objleriniz, aksesuarlarınız için şık bir stand aramaktaysanız tam yerine geldiniz.

Ikea Çekmeceli Dekoratif Raf Tasarımları

 

Duvar rafları sıklıkla genç odası dekorasyonlarında kullanılırken, modern dekorasyon akımlarının yükselişe geçmesi ve minimalist dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi, duvar raflarını genç odalarından çıkararak, oturma odalarına, yatak odalarına hatta salonlara taşıdılar.

Ülkemizde sadece bu iş üzerine yoğunlaşan üreticilerinde oyuna girmesi ile daha önce göz attığımız modern duvar rafı tasarımları Ikea’nın kendine has iskandinav tarzı ile daha basit ancak bir o kadar da şık bir hal alıyor.

Dekoratif Duvar Rafı Tasarımları Ikea

Dünyanın en büyük mobilya ve dekorasyon mağazalarından Ikea, hem dünyada hem de ülkemizde çok sevilen iskandinav tarzının en önemli temsilcisi olarak birbirinden şık duvar rafı tasarımlarına imza atıyor.

İsveç kökenli mağaza kendine has İskandinav tarzının gerekliği olan ve genel anlamda beyaz olarak tasarladığı duvar rafları ile ilk olarak işlevsel kullanımı ikinci planda ise görsel şıklığı sunuyor.

Ikea İskandinav Tarzı Duvar Rafı Modelleri

 

Bizlerde bu sayfamızı duvarlarında bir İskandinav rüzgarı estirmek isteyen, modern dekorasyon tarzlarını benimseyen takipçilerimizin hemen alt tarafta ki foto galerimizde Ikea yeni sezon duvar rafı tasarımlarını beğenilerinize sunuyoruz… Burada ki görsellere göz atarak hayalinizdeki duvar rafını bulabilirsiniz.

İşte 2020 IKEA Duvar Rafları

Evde Kolay Ponpon Yapımı

Evde kolay ponpon yapımı herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir kendin yap çalışmasıdır. Ponpon adı verilen küçük top şeklindeki nesneler ile birçok süsleme ve dekor ürünü yapılabilmektedir....

Yataş (Enza) Home Kitaplık Modelleri

  Ev dekorasyonu markası Yataş (Enza) Home eviniz için çok kullanışlı sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak çok şık tasarımlar sunuyor. Evinizde kullanışlı alanlar yaratan Yataş kitaplık modelleri ile...

Oturma Odası Dekorasyonunda Kış Havası Estirmenin 7 Yolu!

Kış aylarını yaşadığımız bugünlerde içinizi ısıtacak, sıcacık oturma odaları dekore edebilirsiniz. Oturma odaları hiç şüphesiz evlerde en çok kullanılan odaların başında yer alır. Oturma odanızda...