Evlerin Havasını Değiştiren Aksesuarlar!

Ev dekorasyonunda tasarım bütünlüğü sağlanması ve mekandaki diğer görsel öğelerin görsellik açısından birbiriyle ahenkli bir uyum yakalaması açısından gerekli olan aksesuarlar, sanat eseri değeri taşıyan tablo ve heykellerden basit ancak son derece şık bir görsellik sunan küçük biblolara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Evin tüm alanlarında birçok farklı şekilde kullanılabilen aksesuarlar ile dekorasyonda yakalanan şıklığın tabiri caizse bir adım öteye taşınmasını sağlayabilirsiniz. Boş bir duvarın, köşenin, masasının, konsolun ya da küçük bir sehpanın üzerine yerleştirilen küçük bir aksesuar dahi bu bölümünün mekandaki algı odağı haline gelmesine neden olabilir.

Aksesuar kullanımı ile ev dekorasyonuna farklı bir görsellik katmak için büyük bütçelere ihtiyacınız olmaması, kuşkusuz çok büyük bir avantajdır ve bu nedenle çok düşük fiyatlı aksesuarlarla dahi evinizin dekorasyonuna şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Evin karşılama bölümü olan antre duvarına asacağınız küçük çerçevelerin içine aile bireylerinin resimlerini koyarak dahi evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Salon perdelerinize asacağınız küçük taşlar, sevimli porselen biblolar ve belki de anneannenizden kalan eski bir metal şamdan dahi evinizin beğeni toplayan bir dekorasyona sahip olmasına katkı sağlayabilir.

Ev dekorasyonunda aksesuar kullanımı tamamen hayal gücünüzle sınırlı olduğundan elinize geçen her şeyi bir aksesuara dönüştürebilirsiniz. Aksesuarı koyacağınız alanının arka fon rengine ve mekanın aldığı ışığa dikkat ederek evinizin pozitif enerjili bir atmosfere sahip olmasını sağlayabilirsiniz, üstelik zahmetsiz ve çok düşük bir bütçeyle.