Ev Şeklinde Yatak Modelleri!

Çocuklarınıza onları neşelendirecek renkli odalar hazırlamak istiyorsanız, ev şeklinde yataklar harika bir seçim olabilir. Evi anımsatan bu yataklarda çocuğunuz renkli hayallere dalıp eğlenceli oyunlar oynayabilir.

Çocuğunuzun hayalindeki evi, ranza benzeri yatağın altında saklayabilirsiniz. Yatağının altındaki bu küçük ev, kimi zaman sığınacağı bir liman, kimi zaman arkadaşlarıyla keyifli oyunlar oynayacağı bir köşe olabilir.

Ev şeklindeki ranza modeli ile çocuğunuzun odasına bambaşka bir hava katabilirsiniz. Kapı ve pencerelerden oluşan tasarımıyla gerçek bir evi andıran bu yatakta çocuğunuz eğlenceli anlar geçirebilir. Bu sevimli yatak, uyku köşesinin yanı sıra yalnız kalmak istediğinde saklanacağı, arkadaşlarıyla evcilik oynayacağı güzel bir oyun alanı olacak.

Tamamen ev şeklinde olmasın diyorsanız sadece tepesi çatı şeklinde olan karyolaları tercih edebilirsiniz. Evi anımsatan bu yatak çocuğunuzun odasına ayrı bir güzellik katacak.

Üstü ve yanları açık ev görünümündeki bu alçak yataklar, uyku alanının yanı sıra keyifli bir kitap okuma köşesi olabilir. Bu şirin yatağın yanındaki duvarda kitaplarını koyacağı raflar kullanabilirsiniz.