Ev Dekorasyonunda Vintage Tarzı!

Ev Dekorasyonunda Vintage Tarzı! Nasıl Bir Salon İstiyorsunuz? Hangi Renkler Sizi Yansıtıyor? Detaylar İçin…

Ev Dekorasyonunda Vintage Tarzı!

Evimiz en çok vakit geçirdiğimiz yuvalarımızdır. Hangi mesleği yaparsak yapalım, hangi statüde olursak olalım evimize geldiğimizde sadece biz oluruz. Tüm sorumluluklarımızı, işimizi bırakıp kendimizle baş başa kalıyoruz. Evimiz kendimizi en güvende hissettiğimiz yerlerdir. Evimizin dekorasyonu da bu anlamda çok önemlidir.

Ev dekorasyonuna başlarken nasıl bir ev istediğinize karar vermelisiniz. Nasıl bir salon istiyorsunuz, nasıl bir banyo tuvalet istiyorsunuz, hangi renkler sizi yansıtıyor? Bu sorulara cevap vererek işe başlamak gerekiyor.

Ev dekorasyonunun sizin karakterinizi yansıtması gerekir. Sizi çok yansıtmayan bir ev sizi mutsuz edecektir. Örneğin salonunuz hangi tarz olmalıdır? Klasik çizgilerden hoşlanan biri seçeceği mobilyayı da o çizgilerde seçmelidir. Özellikle oymalı, işlemeli mobilyalar klasik çizgiler taşır. Aynı zamanda onunla kombin edilecek perde ve halılar da aynı çizgilerde olmalı. Spor tarzı bir salon istiyorsanız modern tarzda ve rengârenk mobilyaları seçebilirsiniz. Renk seçeneği de bu konuda çok önemlidir. Siyah mobilyaları tercih eden olsa da siyah rengi evde çok tavsiye etmiyoruz. Bu kurallar tabiki genel geçer bir durum değildir, bu durum insanın tercihine kalmıştır.

Ev dekorasyonunda son zamanlarda vintage tarzı çok yayılmıştır. Özellikle antikaya ilgisi olanlar, otantik yaşamı önemseyenler vintage tarzını tercih edebilir. Örneğin uzun zaman önce kullanılan kıyafetler, bakır kaplar, ananelerimizin kullandığı malzemeler, kömürlü ütüler, eski radyolar ve buna benzer malzemeler bizim hayatımıza renk katabilir. Vintage tarzı ev dekorasyonunu uygulamak istiyorsanız bu konuyla ilgili harekete geçmelisiniz.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız ev dekorasyonunda vintage tarzı modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Dekorasyon Zigon Sehpalar İle Nasıl Yapılır?

Dekorasyon zigon, evin genellikle her bölümünde kullanılmakta olup, son yıllarda dekoratif amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır. Çok fazla tasarımı bulunmaktadır. Bu nedenle de girdiği her...

Duvarların Ve Köşelerin Vazgeçilmezi Dekorasyon Ve Aksesuarlar!

Dekorasyon ve aksesuar geçmişten günümüze yaşam alanlarımızı süsleyen sil baştan tarz yaratan şekiller olarak sürekli karşımıza çıkan şekillendirmeler olmaktadır. İlk olarak ele alacağımız dekorasyon kendi içinde iki...

Transparan Gergi Tavan Sistemlerinin Özellikleri

Garantili Ve Kaliteli Transparan Gergi Tavanlar İnsanların bütün yaşam alanlarında ve istenilen bütün ortamlarda oldukça estetik şık ve muhteşem göz alıcı tasarımlara sahip olmak isterseniz...