Ana Sayfa Etiketler İç Dekorasyon Tasarımı

Etiket: İç Dekorasyon Tasarımı

Renk Trendleri Olarak: Tropikal ve Yeşil

0
Bu yılın ev dekorasyonu trendleri arasında yeşil ev dekorasyonu bulunuyor. Hem doğayı yansıtması hem de huzur veren anlamıyla yeşil ev dekorasyonları!

Dekorasyon Duvar Taşları Keyif Katıyor!

0
Dekorasyon duvar taşları Çoğumuzun hayalidir taş bir evde yaşamak. Köy evi hayalleri ile yaşayanlar bu hayallerini gerçekleştirmek için emekliliklerini beklemek zorundadır. Belki de hayaliniz farklı...

Ahşap Dekorasyon Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

0
Ahşap dekorasyon, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar doğallığını koruyarak gelmiş ve her kullanımda doğa ile iç içe yaşamanın huzurunu yansıtmıştır. Yaşattığı sıcak ortam ve şıklığın...

Elektrikli Matkaplar Hakkında Merak Ettikleriniz!

0
Tadilat işlerinden anlıyorsanız, evdeki bozulan aletleri tamir etmek, akıtan musluğun çaresi olmak, tadilat gerektiren eşyalarla ilgilenmek adeta hobiniz haline gelebilir. Amatör olarak da olsa...

Eşyaları Yeni Baştan Yaratmak Mümkün Müdür?

0
Eşyaları Yeni Baştan Yaratmak Mümkün Müdür? Mümkündür! Detaylar Odafikirleri.com'da

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak Duvar Rafları

0
Duvar rafları artık 7'den 70'e herkesin tercihi. Hem farklı hem de daha şık olmasından dolayı farklı modellerde satın alıyor ya da kendimiz yapıyoruz. Kullanışlı olmalarının yanı sıra, tasarım olarak da çok tercih ediyoruz.

Dekoratif Taş Nedir? Nasıl Yapıştırılır?

0
Dekoratif taş son zamanlarda en çok tercih edilen ev fikirleri arasındaki yerini koruyor. Bazılarımız satın alıyor bazılarımız kendimiz yapıyor. Evimizi en kolay ve en az maliyetle güzelleştirmenin yollarından biri de dekoratif taşlar kullanmaktan geçiyor.

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Olarak: Sepet

0
Evde sepet kullanımında en çok tercih edilen yerlerden biri banyodur. Kirli çamaşırlar konulmakta, havlular saklanmakta, daha küçük boyutlardaki sepetlerin içleri ise kokulu sabunlarla doldurulmaktadır.

İç Dekorasyon Nedir? İç Dekorasyon Tasarımı Nasıl Yapılmalı?

0
İç Dekorasyon hayatımızın en önemli hususlarından biridir. İyi yapılmamış bir dekorasyon hem ruhumuzu hem de içimizi daraltır. Bu nedenle de bazı püf noktalara dikkat etmek gerekir. İç dekorasyon nasıl yapılmalı ve dekorasyon görsellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.