Eski Bahçe Aletleriyle Neler Yapılabilir?

Evlerde çoğunlukla bir depoda ya da alet çantalarında tutulan bahçe aletleri sahipleri için evlerini süslemeleri için çok zengin dekorasyon çözümleri sunar. Bu nedenle bahçe aletlerini saklamak yerine evlerin görünümünü güzelleştirmek amacıyla renkli ve yaratıcı biçimlerde kullanmak mantıklı bir uygulama olacaktır. İşte bazı yaratıcı ve güzel görünümlü bahçe aleti yerleştirme biçimleri.

Askı Direği

Artık kullanım işlevini yitirmiş ya da çok eskimiş çeşitli bahçe aletlerini çöpe atmak ya da hurdacıya vermek yerine kısa ve basit bazı işlemler aracılığıyla bahçe aletlerine yeniden can verilebilir. Askı direği bunlardan bir tanesidir.

Eski Kürekle Yapılabilecekler

Eski bir küreğin paneliyle son derece yaratıcı ve görsel açıdan da ilham verici dekorasyon çözümleri çıkartılabilir. Örneğin eski cam şişelerin parçaları kullanılarak güzel bir vitray küreğin paneline yapıştırılabilir. Bu sayede kullanışlı ve ilham veren bir bahçe süsü elde edilir.

Eski bahçe aletlerine ikinci bir şans verip böylesine yaratıcı çözümler kolaylıkla denenebilir. Bahçe aletlerini atmak ya da bir kenara kaldırmak yerine bu tip yaratıcı çözümler herkesin evinde uygulanabilir.