En Güzel Beyaz Mutfak Dolapları!

En Güzel Beyaz Mutfak Dolapları! Mutfak Dolaplarının Rengi Mi Yoksa Modeli Mi Önemli? Detaylar İçin…

En Güzel Beyaz Mutfak Dolapları!

Yazın gelmesini fırsat bilenler evlerinde değişiklik yapma isteklerini hayata geçiriyor. Evin en çok tadilat gerektiren alanları ise banyo ve mutfak oluyor. Geçtiğimiz yıllarda trend koyu renkli ahşap modelleriydi. Özellikle mutfaklarda kahve tonları çok kullanılıyordu. Bu dolaplar eşyalar, mutfakta görünmemesi gereken kir gibi detayları açık ediyordu. Şimdilerde ise koyu renkten açığa bir geçiş yaşanıyor. Önce bej, kum, krem tarzı mobilyalara dönüşen koyu renkler bu sene tamamen açılıp mutfaklarda bembeyaz dolaplara, masa, sandalyelere dönüşüyor. Hatta beyaz tutkusunu abartanlar mutfak gereçlerini (tencere, tava vb.) bile beyaz seçiyorlar. Tamam, ama beyaz dolaplarda kiri göstermez mi? Beyaz dolaplarda tabiki kiri gösterir. Bu yüzden bu seçimleri yaparken mobilyanın yapısına dikkat etmeliyiz. Bazı mobilyalar bir kâğıt peçeteyle bile kolayca temizlenebilirken, bazı mobilyalar ise birtakım malzemeler ile ovmak gerekiyor.

Bu konuda seçim yapma aşamasında deneme yapamayacağımızdan bir bilene danışmakta fayda vardır. Ancak bu kişi tabiki size mobilyayı pazarlayan kişi değildir. Beyaz dolap güzeldir tamam ama bazılarına çok çiğ bir görüntü gibi gelebilir bu yüzden üreticiler beyaz dolaplara kırmızı, yeşil, mavi gibi renkli detaylar katarak onları daha neşeli daha modern bir hale getirmişlerdir. Renginden de öte bu dolapların modelleri daha önemlidir. Bu sene şanslıyız ki beyaz dolaplara rağbet arttığından birçok model seçeneğimiz olacaktır. Her zevke her bütçeye uygun beyaz dolaplar evlerimizi süslemek için bizi bekliyor. Sizde mutfağınızı değiştirmek, yenilenmek istiyorsanız seçiminizi en güzel beyaz mutfak dolapları tercih edebilirsiniz.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız en güzel beyaz mutfak dolapları modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Küçük Mutfakları Kullanışlı Hale Getirmenin 5 Yolu!

Küçücük kutu gibi bir eviniz mi var? Ve ev küçük olduğu için haliyle mutfağa düşen alan da oldukça küçük mü? Bunun için üzülmeyin. Dekorasyon...

Bebek Odası Dekorasyonu İçin Zerafet Yüklü Fikirler!

Eğer ki sizlerde bebek odası dekorasyonu için birbirinden şık, birbirinden zarif, prens ve prenseslere layık bir oda dekore etmek isterseniz, sizler için derlemiş olduğumuz bu dekorasyon fikirlerine bir göz atmanızı öneririz.

Ahşap Dekorasyon Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

Ahşap dekorasyon, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar doğallığını koruyarak gelmiş ve her kullanımda doğa ile iç içe yaşamanın huzurunu yansıtmıştır. Yaşattığı sıcak ortam ve şıklığın...