En Güzel Bellona Oturma Grubu Kombinleri!

En Güzel Bellona Oturma Grubu Kombinleri! Veston Lüx Oturma Grubu! Marin Lüx Oturma Grubu! Detaylar İçin...

Yeni evlenen ya da evini dekore eden herkes ev dekorasyonunun kusursuz ve muhteşem görünmesini ister. Bellona’nın birbirinden güzel oturma grupları kusursuz bir oturma odası dekorasyonu elde etmenize yardımcı olacaktır.

Veston Lüx Oturma Grubu

Dekorasyon fikirleri arasında sıklıkla karşımıza çıkan Bellona mobilyalarının dillere destan takımları herkes tarafından malumdur. İşte yine Bellona imzasına sahip olan bir mobilya daha. Konforu ve rahatlığıyla sizleri büyüleyecek olan bu takımın yatak olabilme ve sandık özellikleri sayesinde hem yatılı misafir ağırlayabilecek, hem de fazladan saklama alanı elde edebileceksiniz.

Marin Lüx Oturma Grubu

Oturma odası dekorasyonunda sadeliği ve şıklığı tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak olan bu takım, fonksiyonel kullanımı ile oldukça cazibeli görünüyor. Veston Lüx Takım ile hemen hemen aynı renk tonlarına sahip olan bu takımda farklı renk alternatifleri de bulunuyor.

Arves Lüx Oturma Grubu

Bellona’nın en çok tercih edilen oturma gruplarından biri olan Arves Lüx Takım, rengiyle olduğu kadar dokusu ve modeliyle de dikkat çekiyor. Üçlü kanepelerinin yatak ve sandık özellikleri sayesinde oldukça fonksiyonel bir takım olan Arves Lüx Takım, oturma odası dekorasyonuna ayrı bir hava katacaktır.

Tina Lüx Oturma Grubu

Asıl tasarımında çicek desenlerinin hakim olduğu bu takımda, sadelikten hoşlananlar için pek çok renk ve desen seçeneği de mevcut. Rengaren çiçekli desenleri ile evinizde bir bahar esintisi sağlayacak olan bu takım ile tercih edeceğiniz sade renkler sayesinde evinizde bir son bahar havası da hissedebilirsiniz. Sırt kısımlarındaki kapitone detayları ise evinize oldukça sportif bir hava katacaktır.

İsabel Lüx Oturma Grubu

Bellona’nın kahveseverler için tasarlamış olduğu bu muhteşem takım kusursuz bir dekorasyon vaad ediyor. Kahverenginin yanında sarı detaylar ve renkli desenli yastıklar evinizde oldukça iddialı bir dekorasyon elde etmenizi sağlayacak.

Ev Dekorasyonu İçin Dekoratif Ürün Tercihleri

Dekoratif ürünler; mekanda çok amaçlı olarak ve estetik bir görünüm elde etmek üzere kullanılmaktadırlar. Bu ürünler hazır olarak satın alınabilir veya yetenek, merak doğrultusunda elde yapılabilir.

Dekoratif Ürünler İle Hayat Standartlarınızı Yükseltin!

Dekoratif ürünler çalıştığınız veya yaşadığınız yerin sadece güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda insan psikolojisi üzerinde de çeşitli olumlu etkileri bulunmaktadır. Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu...

Doğtaş’tan Harika Yemek Odası Takımları!

Uzun zamandır özlemini ve hayalini kurduğunuz o nitelikli ve şık yemek odası dekorasyonuna Doğtaş farkıyla ulaşmaya hazır olun. Doğtaş, yine çok büyük emekler vermiş ve...