Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi

Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi! Aydınlatılmış Cephe ve Gün Işığı! Modern Yemek Odası! Detaylar İçin...

Evinizin genişletilmesi ailenizin birçok ihtiyacını karşılayacak kadar geniş bir yaşam alanı oluşturulması  çoğu kişinin sahip olmayı istediği bir durumdur. Yenileme işlemleri yapılırken doğru dokunuşlar ile daha geniş bir ev ortaya çıkarılabilir.

Paris’te yer alan bir evin usta iç mimarlar tarafından yenileme işlemleri içinde nasıl genişletildiğini yakından göreceğiz. Yabancı bir mimarlık ofisi tarafından gerçekleştirilen projede tarihi bir Norman evinin tamamen yenilenmesini ve binanın genişletilmesini içeriyor. Estetik bir taş bina olan bu ev rustik özellikleri,  ayrıcalıklı mimari tasarımı ve yenileme işlemleri sonrasında sahip olduğu çevre düzenlemesi ile göz kamaştırıyor.

Aydınlatılmış Cephe

Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi
Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi

Genişletme işlemlerinden sonra tarihi evin çevre düzenlemesine dahil olan wallwasharlar eve oldukça zarif ve modern bir dış cephe görüntüsü kazandırmış.  Geceleri ışıl ışıl olan bu ev aynı zamanda entegre binanın cam panelli duvarları ile aydınlık bir iç avluya sahip. Dış cephe estetiği ve özel aydınlatma evi mükemmel hale getirmiş.

Gün Işığı

Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi
Dekoratif Açıdan Bina Genişletme ve Yenilenmesi

Bu evlerin genel nitelikleri arasında taş cepheye sahip olmaları ve az sayıdaki küçük pencereleri bulunması yer alır. Bu evde de aynı durum söz konusu. Modern dokunuşlar ile yapılan dış cephe az sayıda ve küçük pencere gün ışığının iç mekanlara daha fazla ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca gün ışığında dış cephenin görselliği daha fazla göz önünde oluyor.

Modern Yemek Odası

Evin yemek odasının yenilenmiş hali oldukça modern ve zarif bir görünüme sahip. Siyah renkli masif ahşap bir yemek masası ve zıt renklere sahip olan sandalye takımı ile özel olarak hazırlanmış olan askı aydınlatmalar yemek odasının kusursuz olmasını sağlamış.

2020 Meltem Mobilya Bebek Odası Takımları

Genellikle Meltem Mobilya tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise, firma tarafından, bebeklerin her türlü ihtiyacı ve hassasiyeti düşünülerek mobilya üretimi gerçekleştiriliyor olmasıdır.

Klasik Yemek Takımı Modelleri ile Şık Sofralar!

Ev değişikliği ya da evlilik gibi durumlarda yeni ev eşyası almak da gerekiyor. Bu konuda en fazla detaya sahip olan alan mutfaklardır. Mobilyaları, dolapları,...

2020 Yılının Moda Halı Modelleri

2020 Yılının Moda Halı Modelleri Halı ve kilimler, evlerimizin en önemli dekorasyon malzemelerinden biridir. Diğer eşyalarla uyumlu seçilmiş gösterişli bir halı, ev veya diğer iç...