Dekorasyonda Köşe Koltuk Takımları!

Dekorasyonda Köşe Koltuk Takımları!

Evinizde modern ve şık bir hava yakalamak istiyorsanız salonunuzdaki oturma alanında köşe koltuk takımı tercih edebilirsiniz. Uygun boyut ve modelde köşe koltukları ile ferah bir ortama sahip olmanız mümkün. Bunun için salonunuzun şekline göre bir köşe ya da L koltuk takımı seçerek işe başlayabilirsiniz. Böylece hem boş alanları değerlendirir hem de evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Köşe koltuk takımı seçiminde salonunuzun genişliği önemli rol oynar.  Eğer küçük bir alana sahipseniz, fazlaca büyük bir koltuk mekanı olduğundan daha dar gösterebilir. Aynı şekilde büyük alanlarda ise küçük bir köşe koltuğu seçmek doğru bir karar olmayacaktır. L koltuklar geniş oturma alanına sahip olduğu için kalabalık arkadaş toplantılarınızı da rahat geçirmenizi sağlar.

Sadeliği ve dinginliği seviyorsanız siyah, beyaz veya gri bir L koltuk veya köşe koltuğu odanız için harika bir seçim olabilir. Ancak az da olsa renk katmak isterseniz renkli yastıklarla ortama canlılık verebilirsiniz.

Çiçek desenli koltuklar tercih ederek kendinizi baktıkça içinizin açılacağı huzurlu bir atmosferde bulabilirsiniz.

Boş kalan alanları değerlendirmek için yuvarlak formlu koltuklardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede odanıza modern ve şık bir dokunuş da katmış olacaksınız.

Rahatınıza ve keyfinize düşkünseniz L ve U şeklinde köşe koltuklarını tercih ederek ayağınızı uzatıp dinlenebileceğiniz konforlu bir koltuğa sahip olabilirsiniz.

Canlı renklerden vazgeçemem diyenlerdenseniz, pembe ve yeşil tonları sizin için ideal olacaktır. Bu tarz renklerle evinize neşe katabilirsiniz.