Dekorasyonda Duvar Tabaklarının Kullanımı!

Dekorasyonda Duvar Tabaklarının Kullanımı! Duvar Tabakları Son Zamanların Vazgeçilmezi Oldular! Detaylar İçin…

Dekorasyonda Duvar Tabaklarının Kullanımı!

Son zamanlarda evlerde birçok stil kullanılmaya başlandı. Evin soğuk görüntüsünden uzaklaşıp sıcak cıvıl cıvıl bir ortam yaratmaya çalışan ev sahipleri için yeni bir stil daha oluştu. Sade duvarlarınızı renklendirmeye hazır olun. Hoş ve renkli görüntüsü ile evlerde kullanılan duvar tabakları son zamanların vazgeçilmezi haline geldi. Evlerin yanı sıra mekânlarda da boy gösteren bu duvar tabakları otellere, iş yerlerine kadar yayılmış durumda. Otantik görüntüsünün yanı sıra duvarlarınızı boşluktan kurtaran bu dekoru tüm ev ve mekân sahiplerine öneriyoruz. Aslında kolay görünen fakat oldukça ince zevk gerektiren bu stil için zevkine güvendiğiniz insanlardan fikir alabilir, dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Duvarlarınızı renklendirirken eşyalarınıza ve eşyalarınızın rengini göz önüne almalısınız. Bunun yanı sıra duvar rengi ile seçtiğiniz duvar tabaklarının rengi yakın tonlarda olmamalıdır. Aksi takdir de renk karmaşasına sebep olabilirsiniz. Mesela turkuaza boyadığınız duvarınıza, beyaz tonlarında değişik şekillere sahip duvar tabaklarını tercih ettiğinizde hoş ve ferah bir görüntüye sahip olursunuz. Sade tabakların yanı sıra duvar rengi ile zıt, desenli tabaklar ile de evinize zıtlık ve şıklık sağlayabilirsiniz. Ruhunuzu dilediğiniz ölçüde, dilediğiniz renklerle yansıtabilir ve koridorlarınızda, mutfağınızda, yemek odası gibi diğer bölümlerde de farklılıklar yaratabilirsiniz. Tercih edilirliği günden güne artan ve birbirini tamamlayan desenlere sahip bu tabaklar ile evinize yeni bir görünüm sağlayarak asimetrik şekillerle de boş alanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız Duvar Tabakları modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Banklar!

Bahçe dekorasyonunda çeşitli ürünler dekorasyonun parçası olarak kullanılır. Ev dekorasyonu için ne kadar özeniyorsak bahçe dekorasyonu ve düzeni içinde özenmemiz gerekir. Bahçelerde sık vakit...

Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk ve bebek sahipleri için dekorasyon önemlidir. Kız yada erkek çocuk dekorasyonu farklı olmalıdır. Kızları daha açık ve pembe tonlarında dekorasyon uygulanırken erkeklerde ise...

Bebek Odası Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir!

Bebeğinizin odasını hem ilgi çekici hale getirmek, hem de bebek odası dekorasyonunda bebeğinizin konforunu sağlamak için, bebek odası dekorasyonu için 5 yaratıcı fikir araştırması yapıp, sizin için bir araya getirdik.