Dekorasyon Duvar Kâğıtları!

Dekorasyon Duvar Kâğıtları ile Yepyeni Bir Eve Nasıl Sahip Olunur? Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Olmalıdır? Detaylar İçin...

Dekorasyon duvar kâğıtları Evinizde günlerce dolandınız, eşyalarınızın yerini değiştirdiniz ancak bir türlü çözüm bulamadınız. Hala size eksik gelen bir şey var. Duvarları da yeni boyattınız oysa. Hatta her sene aynı dertle boğuşuyorsunuz. Zaten boyatma işi yeterince karmaşaya ve yorgunluğa sebep oluyor bir de her sene sinen is ya da eşyaların çizmesi ve hatta çocukların boyaları yüzünden başa çıkamadığınız duvarlar sizi hep üzüyor. Ah bir de şuradan deniz manzarası görünseydi! Bütün sorunlarınıza çözüm bulmamızı ve aynı anda isteklerinizi de gerçekleştirmemizi ister misiniz?

Dekorasyon Duvar Kâğıtları ile Yepyeni Bir Eve Nasıl Sahip Olunur?

  1. Günümüz teknolojik imkânları dekorasyon duvar kâğıtlarıüretiminde hem ürün yelpazesini genişletiyor hem de her bütçeye uygun imkânlar sağlıyor. Size düşen gerek dolaşarak gerekse bilgisayar başında önce bütçenize uygun araştırmayı yapmanız.
  2. Kullanım amacınıza karar verdiniz mi? Sadece dekor amaçlı mı kullanacaksınız yoksa duvarda kapamanız gereken bir hata mı var? Örneğin duvarlarınızın pürüzüne engel olamıyorsanız burada üç boyutlu bir duvar kâğıdı kullanamayacağınızı bilmelisiniz. Dekor amaçlı kullanıyor iseniz tuğla desenli bir duvar kâğıdını banyoda kullanmanız çok estetik olmayabilir.
  3. Duvar kâğıtlarınızın dayanıklılığından emin olmak istiyorsanız sadece bütçenize değil duvar kâğıdının marka ve kalitesine de çok dikkat etmelisiniz. Bu durumda önce kaliteli ve iyi bir marka duvar kâğıdına karar verin ve sonra bütçe hesabınızı yapın.

4. Günümüz dekorasyon anlayışlarından biri de odanın ya da salonun sadece bir duvarında görsel bir şölen yaratmak. Dekorasyon duvar kâğıtlarısektörü bu konuda da gerekli önlemleri almış. Amacınızı söylediğiniz zaman size hemen buna uygun olanlar gösteriliyor.

5. Seçim yaparken desen oldukça önemlidir. Duvarınıza uygun olarak kesim yapabileceğini göz önüne alın ve desenlerin bozulma ihtimalini unutmayın.

6. Banyo ve mutfak kadar evinizin yapısına göre rutubet alan yerlerin olabileceğini asla göz ardı etmeyin. Suya dayanıklılık önemli bir ayrıntıdır.

Üç boyutlu dekorasyon duvar kâğıtlarıile size huzur veren bir manzaraya ulaşacağınızı hayal edin. Örneğin bir deniz kenarında olabilirsiniz. Bu durumda unutulmaması gereke ilk şey duvarınızın pürüzsüz olması gerektiğidir.

Yeni Sezonda Banyo Dekorasyonları

Yeni Sezonda Banyo Dekorasyonları Yeni yıla gireceğimize az zaman kaldığından dolayı insanlarımız 2020 yılına ayak uydurmak isteyeceklerdir ve sebepledir ki evin bazı odalarında değişime gideceklerdir....

Dekoratif Cam Vazo Modelleri Odağınızda!

Dekoratif cam vazo modelleri çeşitliliklerin ve yeniliklerin iyice arttığı günümüzde çok önemli bir noktaya gelmektedir. Çünkü tasarlanan yeni vazo modelleriyle evlerin süs eşyalarına ve çiçeklerin...

En Güzel Bellona Oturma Grubu Kombinleri!

Yeni evlenen ya da evini dekore eden herkes ev dekorasyonunun kusursuz ve muhteşem görünmesini ister. Bellona’nın birbirinden güzel oturma grupları kusursuz bir oturma odası...