Dar Alanları Geniş Göstermek İçin!

Dar Alanları Geniş Göstermek İçin! Bir Sürü Eşya Arasında Rahat Rahat Hareket Edemiyor Musunuz? Detaylar İçin...

Evinizin çok büyük olmaması sizi rahatsız mı ediyor? Bir sürü eşya arasında rahat rahat hareket edemiyor musunuz? Dekorasyonunuz da yapacağınız bir kaç küçük değişiklikle evinizde ki dar alanları daha keyifli ortamlara dönüştürebilirsiniz. Evinizde kullandığınız mobilyaların renginden, evinizin ışıklarına kadar her şey evinizi daha geniş göstermeye yarayabilir. Örneğin eğer duvarlarınızda pastel, yeşil gibi açık ve yansımalı renkleri kullanmanız evinizin daha ferah, aydınlık ve geniş gözükmesine yardımcı olacaktır. Duvar kağıdı kullanmayı tercih diyorsanızda bunlarda iri desenler tercih etmek yerine düz renkleri kullanabilirsiniz.

Mobilya seçiminizde de aynı şekilde çok büyük olanları tercih etmektense daha şık ve küçük olanları, belki de birden çok işleve sahip mobilyaları seçmelisiniz. Aynı şekilde evinize giren gün ışığını da akıllıca kullanmalısınız. Mobilyalarınızı bu ışığa göre düzenlerseniz emin olun eviniz olduğundan çok daha ferah gözükecektir. Gereksiz eşyaları ortalıktan kaldırın bu evinizde ki boş alanı gereksiz yere dolduracaktır. Bunlardan kurtulun.

Yatak odanızda ki gereksiz eşyalardan kurtulmak bu oda da kendinize geniş bir yer açmanızı sağlayabilir.

Hayata Hareket Katan Dekoratif Desenler!

Dekoratif desenler geçmişten günümüze aklınıza gelebilecek birçok sektörde kendini göstermektedir. Tekstil başta olmak üzere, basım-yayın, mobilya-dekorasyon, züccaciye, el sanatları (çinicilik, sedef kakma, tezhib, vitray, ahşap...

Erkek Bebek Odalarında Çeşitli Dekorasyon Fikirleri

Sizin de birbirinden farklı dekorasyon fikirleri ve kombinasyonlarına ihtiyacınız varsa  sizlere en doğru seçimi yapabilmeniz için birbirinden farklı, çeşit çeşit, rengarenk bebek odaları sunuyoruz.

2020 Genç Odası Modelleri Takımları!

En Yeni Genç Odası Modelleri, 2020 Genç Odası Takımları ve Modern Genç Odası Tasarımlardan Örnekleri Sizler İçin Bir Araya Getirdik... 2020 Genç Odası Modelleri -...