Çocuk Odaları için Kara Tahta Fikirleri

Çocuk Odaları için Kara Tahta Fikirleri! Çocukların En Çok Sevdiği Aktivitelerden Biri Şüphesiz Resim Yapmaktır. Detaylar İçin...

Çocuk odalarını dekore ederken şıklığı ve rahatlığı kadar onların rahatça oynayabileceği, eğlenceli aktiviteler yapabileceği mekanlar hazırlamak önemlidir. Çocukların en çok sevdiği aktivitelerden biri şüphesiz resim yapmaktır. Hal böyle olunca odalarında keyifli bir şekilde yazıp çizebilecekleri kara tahtalara yer vermek kaçınılmaz olur.

Sizler için birbirinden güzel ve farklı kara tahta dekorasyon örneklerini bir araya getirdim. Bu yaratıcı fikirler size ilham verebilir.

Odalarında ayaklı yazı tahtaları kullanabileceğiniz gibi, yaratıcı fikirlerle farklı yazı tahtaları oluşturabilirsiniz. Mesela duvarın bir kısmını siyaha boyayarak yazı tahtası görünümü verebilirsiniz. Böylece çocuğunuz resim konusundaki yeteneğini özgürce sergilerken, aynı zamanda odasının duvarları kendi yaptığı şaheserlerle süslenmiş olur.

Odasının duvarında ev ve ağaçlardan oluşan kara tahta görünümlü değişik bir dekora da yer verebilirsiniz. Çocuğunuz bunun etrafına hayal gücünü kullanıp değişik objeler çizerek kendi tablosunu yaratabilir. Bu tarz bir dekor çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirmesine de imkan tanıyacaktır.

Duvarın bir bölümünü siyaha boyattığınız odasında ona sınırsız bir yazı ve çizim keyfi yaşatabilirsiniz. Bu uygulama, dışarıdan şıklığa ve görselliğe oldukça önem veren, farklı fikirlere kapalı olan annelerin hoşuna gitmese de çocukların oldukça beğenebileceği bir dekor olacak.

Dilerseniz duvarınıza çerçeve edilmiş kara tahtalar asarak daha şık ve temkinli bir çözüm yaratabilirsiniz.

Çocuk odasına kara tahta uygulamak için bir başka fikir daha. Çocuğunuzun odasındaki dolapların kapaklarını kara tahtaya çevirebilirsiniz. Böylece hem farklı hem de dekoratif bir yazı köşesi hazırlamış olursunuz.

 

Banyo Halısı Modelleri!

Banyo halısı modelleriyle banyonuzda yakalayacağınız şıklık çok önemli. Halılar evin tüm odaları gibi banyo için de çok önemli bir eşyadır. Bu yüzden halı seçimlerinize...

Banyolar İçin Duş Kabini Alternatifleri!

Duş kabinleri banyo dekorasyonunun olmazsa olmazlarından biridir. Çeşitli boyut ve modellere sahip olan duş kabinleri özellikle küçük banyolar için ideal bir elemandır. Banyolarda objeleri...

Bebek Odası Dolapları: Bebek Odalarına Özel Dolap Önerileri

Ev dekorasyonu gerçekleştirirken sıra bebek odasına geldiğinde kafanız biraz karışabilir. Nasıl bir mobilya ve dolap tercihi yapacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki bir bebek odası dekorasyonu oldukça önemlidir.