Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri!

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri | Ranforce, Pamuk Saten , İpek Saten, Percale, Creton Hakkında! Detaylar İçin...

Çift kişilik nevresim takımı modelleri günümüzde neredeyse herkesin beğenisine uyacak şekilde üretilmektedir. Yüzlerce çeşit model arasından seçim yapmak çoğu zaman zor olsa da sizin zevkinizi yansıtacak olan modele ulaşabilmek artık imkânsız değil. Zevkimize uygun takımı seçerken de elbette mutlaka dikkat etmemiz gereken hususlar olmalıdır. Seçtiğimiz takımın rengi ile odamızın rengi ve mobilyalarımızın rengi uyumlu olmalıdır. Bunu dikkate aldığımızda içinde uyumaktan zevk alacağımız bir yatak odası bizi bekliyor demektir.

Modellerin çok çeşitli olduğundan bahsettiğimiz çift kişilik nevresim takımı modelleri içerisinde geometrik desenlilerden animasyon kahramanlarına, bir çiçek bahçesindeymişsiniz hissi uyandıranlardan üç boyutlu çizimlere dek her desene ulaşmak mümkün. Bu modellerin yanı sıra eğlenceyi hayatlarının her alanına katan çiftler için esprili çizimler barındıran modellerin de sayısı gün geçtikçe artmaya başlıyor.

Nevresim Takımı Seçenekleri

Nevresim takımlarında seçeneklerin çok geniş olduğundan bahsetmiştik. Şimdi zevkinize göre tercih edebileceğiniz, yattığınızda teninizde hissetmek isteyeceğiniz farklı modellerden bahsedelim.

  • Ranforce Nevresim Takımları

Çevreye dost, tamamen doğal olan pamuktan üretilmiş bir nevresim takımında uyumak isteyenler için en iyi tercihtir. Hava geçirgenliği yüksek olan bu kumaş sayesinde uyku esnasında terlemezsiniz. İçerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir ek madde içermediğinden de tercih sebebi olmaktadır. Bu takımlarda yıkama talimatlarına uyulduğunda renkler uzun süre canlılıklarını koruyacaklardır.

  • Pamuk Saten Nevresim Takımları

Çok ince ipliklerle dokunan pamuk saten nevresim takımları diğer kumaş seçeneklerine göre daha maliyetlidirler. İnce ipliğin yüksek fiyatlı olması ve dokuma makinelerinde oluşan randıman düşüşü bu yüksek maliyetin ana sebepleridir. Yüzde yüz pamuklu ve çok yüksek dokuma sıklığı olan kumaş türüne pamuk saten adı verilmektedir ve bu kumaş türü hem kullanım hem de insan sağlığı açısından en iyisi ve en tercih edilenidir.

Ütülenmesi kolaydır ve uyku esnasında terlememenizi sağlar.

  • İpek Saten Nevresim Takımları

Bu nevresim takımlarında tercih edilen kumaş türünün dokuma işlemi pamuk satendeki ile aynıdır fakat ip seçiminde pamuk tercih edilmez. Sonuçta ortaya kaygan bir kumaş türü çıkar. Odanızdaki ışık sayesinde kendisini oldukça şık gösterebilecek olan bu tür görüntüsünün aksine çok sağlıklı olmamakla birlikte uyku esnasında sizleri terletecektir.

  • Percale Nevresim Takımları

Percale nevresim takımları orta bir kaliteye sahip olan kumaş türüyle üretilen takımlardır. Percale, sık dokunmuş anlamına gelmektedir ve bu yöntemle üretilen kumaşlara sahip nevresim takımları daha uygun fiyatlı olacaktır ve orta derecede kaliteye sahip bir uyku uyumanıza olanak sağlayacaktır.

  • Creton Nevresim Takımları

Kumaşı oluşturan ipliğin diğerlerine göre daha kalın ve dolayısıyla iplik sayısının da daha az olduğu nevresim takımlarıdır. Bunlar daha sert bir dokuya sahiptirler ve düşük kaliteye sahiptirler. Rahat bir uyku sağlayamasalar da diğer çeşitlerle karşılaştırıldığında fiyatları oldukça düşük olacaktır.

Yatak odalarımıza renk ve hayat katacak etkenlerden biri olan çift kişilik nevresim takımı modelleri hem zevkimizi yansıtmalı, hem odamızın renklerine ve havasına uygun olmalı hem de bütçemizi zorlamamalı hem de bizlere en uygun uyku ortamını sağlamalıdır. Tüm bu seçenekleri gözden geçirerek seçimimizi yaptığımız takdirde her birimizin en önemli ihtiyacı olan uykuyu en iyi şekilde almış ve yeni güne o kadar iyi hazırlanmış oluruz.

Modern Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Evlerinizin önemli ve en fazla zaman geçirdiğiniz bölümlerinden olan oturma odalarınızı sizler için sunduğumuz örnek dizaynlar üzerinden giderek çok daha modern ve etkileyici ortamlara dönüştürebilir ve...

Bahçe İçin En Yeni Masa Sandalye Takımları!

Bahçe masa sandalye modelleri, rattan bahçe mobilyaları, rattan bahçe takımlarından örnekleri bu sayfamızda inceleyebilirsiniz... Bahçe masa sandalye takımları - Günümüz de birçok alanın taş yığınına dönüp...

Aynalı Sürgülü Portmanto Dekorasyon Modelleri

Özellikle kapakların açılıp kapanması için ekstra bir alana ihtiyaç duyulmayan portmanto modelleri arasında sürgü kapaklı olanlar yer almaktadır. Dar hol veya antre dekorasyonlarında çok...