Çatı Katı Dekorasyon Örnekleri!

Çatı Katı Dekorasyon Örnekleri! Avrupai Çatı Katı Dekorasyonu! Modernize Edilmiş Rustik Çatı Katı Dekorasyonu! Detaylar İçin…

Çatı Katı Dekorasyon Örnekleri!

Eğer yaşam alanınız bir çatı katı ise kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Yaş aralığı ne olursa olsun hemen hemen herkesin hayalinde iç çekerek geçirdiği bir çatı katı vardır. Hele ki önünde kocaman bir teras varsa. Doğal olarak çatı katı deyince manzarası da akla gelmektedir. Şirin, sevimli tamamen özgürlüğü anlatan çatı katları; çatı katı dekorasyon fikirleri sayesinde, kendinizi içinde rahat hissedebileceğiniz bir sığınağa dönüşmektedir.

Modern Çatı Katı Dekorasyonu!

Çatı katı olsun da; küçük olsun, büyük olsun, harap olsun, damı aksın. Modern dekorasyon fikirleri  ile kişiliğinizi de yansıtarak, öyle ilginç hava katabilirsiniz ki o çatı katına. Bunun için o kadar büyük masraflara da gerek yok. Hayal gücünüz ile nelere yaratabilirsiniz.

Hayallerinizi Özgür Bırakın!

Modern tasarım demek,  mutlaka bol para harcamak anlamına gelmez. Görüldüğü gibi bir lamba koltuk televizyon ve sehpa ile yapılan dekorasyonun sonucu ortada. Hayalinizdeki çatı katını kendiniz yaratın.

Avrupai Çatı Katı Dekorasyonu

Her renk ile uyum sağlayan beyaz, kahverengi ile birleşince, derinlik, zarafet ve ayrı bir asalet katar hayata. Sade ve karmaşadan uzak olan dizaynlar sayesinde huzurlu bir yaşam alanı yaratırsınız. Dingil bir ruh hali yaratan bu sadelik huzur verir.

Modernize Edilmiş Rustik Çatı Katı Dekorasyonu!

Klasik bir dizayn ile modernize edilerek dekorasyon edilmiş  rustik çatı katları, ahşap ve taş duvarlar ile bütünleştirilmiş. Pencereden görülen doğa manzarası ile farklı bir boyut kazanmış. Şöminenin ve teleskop sahibi hakkında oldukça iyi tahmin yürütmemizi sağlıyor.

Modern Mistik Çatı Katı Dekorasyonu!

Kocaman şöminesi, ahşap döşemeleri ile mistik bir hava veren çatı katı, koltuk döşemelerine karıştırılan pembe ton sayesinde renkli bir hale gelmiş.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız Çatı Katı Dekorasyon Örneklerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

2020 Banyo Tasarımları Şıklığı ile Büyülüyor

Banyo tasarımlarında 2019 ve 2020 yılı ile itibariyle değişiklikler göze çarpıyor. Özellikle dinlenme, huzur bulma ve yenilenme alanı olarak banyoların istenilen şekilde olması, kişilerin...

Çalışma Masası Fikirleri!

Çalışma Masası Fikirleri! Her işimizi bilgisayar ile hallettiğimiz şu dönemde, evimizde çalışma alanları oluşturmak kaçınılmaz bir hal aldı. Pek çoğumuz mesai saatleri dışında evden de...

Banyoda Feng Shui Uygulamanın 6 Yolu

Feng Shui bir denge öğretisidir. Yani birbirine zıt enerjilerin dengeli bir şekilde hayatın her evresinde bulunmasıdır. Son on yılda bu felsefenin ev dekorasyonlarına yansıması...