Çalışma Masası Fikirleri!

Çalışma Masası Fikirleri! Çalışma Masaları Ev Dekorasyonumuzun Vazgeçilmez Parçalarından Biri Oldu! Detaylar İçin…

Çalışma Masası Fikirleri!

Her işimizi bilgisayar ile hallettiğimiz şu dönemde, evimizde çalışma alanları oluşturmak kaçınılmaz bir hal aldı. Pek çoğumuz mesai saatleri dışında evden de çalışır hale geldik. Hal böyle olunca çalışma masaları ev dekorasyonumuzun vazgeçilmez parçalarından biri oldu.
Kimimiz yatak odasında kimimiz oturma odasında hatta salonda dahi çalışma masalarına yer vererek kullanışlı ve şık çalışma alanları oluşturuyoruz. Sizler için birkaç güzel çalışma alanı alternatiflerini bir araya getirdik. Gelin onlara bir bakalım;

Yatak odanızda çalışma masasına yer verecekseniz, odanızın genişliğini göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanızı öneririz. Eğer masayı koyacak fazla alanınız yoksa, sizin için yeterli çalışma alanı sağlayacak sade bir masa tercih etmelisiniz. Dekorunuza klasik parçalar eklemek istiyorsanız, ayakları ve kolları ahşap nostaljik bir sandalye kullanabilirsiniz. Dilerseniz sandalyenizi beyaz bir kumaşla kaplatarak daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Masanızın üzerini şık bir abajur, duvar panosu ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Oturma odanızda beyaz bir çalışma masası ile aydınlık bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz. Masanızı tekerlekli, döner sandalye ile tamamlayarak kullanışlı bir seçim yapabilirsiniz. Duvarda çerçeveli panolar kullanmanız dekoratif açıdan odanıza şıklık katarken, aynı zamanda oldukça işinize yaracak.

Salonunuzda veya oturma odanızda cam önündeki girintili köşeyi çalışma alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Buraya mobilyalarınızla uyumlu, orta boyutlarda bir ahşap masa yerleştirebilir, masanızı fazla yer kaplamayan, minimal tasarımlı bir sandalye ile tamamlayabilirsiniz. Masanızın yanında gerekli evraklarınızı saklayacağınız bir komodin işinizi görecektir.

Yatak odanızda yeterli alanınız varsa, geniş bir çalışma masası kullanabilirsiniz. Beyaz dikdörtgen bir masa modern tarzda dekore edilmiş odanızla hoş bir uyum yakalayacaktır. Masanızı çubuk ayaklı aymes sandalye ile tamamlamanız ise şık ve modern bir görünüm sağlar. Masanızın üzerindeki duvarda tablolara yer verebilir, kalemlik, renkli çiçekler ve birkaç aksesuar ile hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Salonunuzda kanepe arkasına çalışma masası koyarak güzel bir çalışma köşesi hazırlayabilirsiniz. Kanepenin arkasına yerleştireceğiniz çalışma masası size yerden kazandırırken, dresuarı andıran görünümüyle salonunuzun dekorasyonuna da uyum sağlayacaktır.

Çalışma odanızın dekorunda siyah ve beyazın uyumundan yararlanabilirsiniz. Duvarları siyah renge boyalı odanızda geniş bir beyaz masa ve siyah, modern tarzda bir sandalye kullanabilirsiniz. Masanızda fazla eşya bulundurmaya gerek yok. Uygun bir masa lambası, bilgisayarınızı koyabileceğiniz bir alan ve bir iki ufak aksesuar ile hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Duvarda kitaplarınızı, dergilerinizi asmak veya notlarınızı organize etmek için askılara yer verebilirsiniz.

Sos Tenceresi Tavası Modelleri!

Sos tenceresi tavası modelleri mutfağımızın daha doğrusu tencere setlerimizin yanından ayrılmayan önemli bir parçasıdır. Yemek yaparken bu tavalar kurtarıcı gibi imdadımıza yetişiyor. Kendi küçük ama...

Dekorasyon Aksesuarı Olarak Dekoratif Fil Modelleri!

Dekoratif fil modelleri, son yıllarda ev dekorasyonu uygulama aşamasında vazgeçilmez bir dekorasyon aksesuarı olarak yer alıyor.

Çocuklar İçin Duvar Kağıtları Dekorasyonu!

Duvar kağıtları dekorasyonu evimizi istediğimiz şehre ve istediğimiz yere dönüştürebilecek güce sahiptir. Hangi şehirde olmak istediğiniz size kalmıştır. İsterseniz Avrupa’nın en romantik şehirlerinden biri olan...