Bellona Fabio Yatak Odası Takımı İle Harika Ortamlar!

Bellona Fabio Yatak Odası Takımı İle Harika Ortamlar! Konforu ve Görsel Şıklığı Sizi Kendinizden Geçirmeye Yetecektir! Detaylar İçin...

Bellona Fabio Yatak Odası Takımı – Türkiye’nin lider mobilya firmalarından bir tanesi olan Bellona, en iyi yatak odası dekorasyonunu hazırlamak isteyenlere müthiş bir yardım sunuyor. Yakın zamanda hazırlattığı ve adına Fabio dediği yatak odası takımıyla size en iyisini sunan Bellona’nın bu ikramını geri çevirmeyin.

Görsel şıklığının yanında modern metropol yaşam tarzına uygun bir ürün. Takımda krem ve ceviz renkleri muhteşem bir bütünlük sağlıyor. Üründe beş kapaklı, dört kapaklı ve sürmeli gardırop tercihleri mevcut. Gardırobun tepe bölümünde otomatik ve dokunmatik led ışıklandırma sistemi kullanılarak işlevselliği ve görselliği arttırılmıştır.

Bellona Fabio Yatak Odası Takımı

Ayrıca takımda şifonyer, komodin, yatak başlığı, tuvalet aynası ve tuvalet masası da bulunmakta. Yatak başlığında ve gardırop kapaklarında aynalı desenler kullanılarak görsel zenginli elde edilmiş. Kapaklarda yavaşlatıcı sistem uygulanarak ürünün ömrü ve değeri arttırılmıştır. Tuvalet aynası elips biçiminde dizayn edilerek istenildiği takdirde duvara monte edilebilmektedir. Bellona kalitesi ile uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün.

Bellona Yeni Yatak Odası Takımları

Konforu ve görsel şıklığı sizi kendinizden geçirmeye yetecektir. Komodin ve gardıropların hacmi ve özel tasarımı ile işlevsel ve kullanışlı bir takım olma özelliği taşımaktadır. Eşinizle güzel vakitler geçireceğiniz kendinizi bulabileceğiniz rahatlığı ve konforu ile iyi ki tercih etmişim diyebileceğiniz ve başkalarına tavsiye diyeceğiniz Fabio Yatak Odası Takımı evlerinizi süslemek için sizleri bekliyor.

Konferans Koltukları!

Büyük iş yerlerinde konferans salonları genellikle vardır. Büyük veya küçük konferans salonları çalışan sayısına veya yapılacak aktivitelere göre düzenlenir. Salonların başlıca ürünleri koltuklardır. En...

Bebek Odası Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler

Bebek odaları, bir evde en eğlenceli bir şekilde dekore edilebilen odalardan biri olurken, aynı zamanda en çok dikkat edilen odalarında başında gelir.

Oturma Odaları İçin Modern Duvar Kağıdı Desenleri

Oturma odası Duvar Kağıdı modelleri, oturma odası için Duvar Kağıdı örnekleri, oturma odası Duvar Kağıdı desenleri ve örnekleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz... Oturma odası Duvar...