Balkon ve Teras!

Balkon ve Teras! Evlerin Dışarı Açılan Bölümü Olarak Dekorasyonun Da Önemli Parçasını Oluşturur! Detaylar İçin...

Evlerin dışarı açılan bölümü olarak dekorasyonun da önemli parçasını oluşturur. Çok hoş çok enteresan balkon dekorasyonları görmek mümkündür. Küçüklü büyüklü aksesuarlarla, renkli saksılar kullanılarak çok iç açıcı ve güzel mekanlar oluşturulmaktadır. Güzel balkon lar sokakları da çok güzel ve göz alıcı hale getirmektedir. Çiçeklerle süslü ve renkli bu bölümler sokaklar da neşelendirmektedir.

Rengarenk bitkilerle süslenen bölümler çeşitli mumlar ve şamdanlarla veya saksılarla donatılabilir. Minik köşelerle de canlılık katılabilmektedir. Çeşitli sistemlerle kapalı hale getirilen bu mekanlar biraz daha kullanışlı hale çevrilmiş olur. Kapalı olarak kullanılan bölümler gene istenildiği gibi dekore edilmektedir.

Teraslar ise çatı katındaki geniş açık alanlardır. Bu mekanlar da çok güzel ve kullanışlı hale getirilmektedir. Üzeri çeşitli örtü sistemleriyle kapatılabilir. Şemsiyeler kullanılabilir. Veya üzeri ve çevresi katlanan cam sistemleriyle kapatılabilmektedir. İki mekan için de yazın açılabilen kışın ise kapalı olarak kullanılan sistemlerin kullanılması önerilir. Büyük camlı kapılar yapılarak evin içerisinde de bölümleri seyretmek güzel olacaktır.

Evin içinde de bu güzel mekanlara bakmak hoş gelecektir. Ayrıca kullanılan uygun mobilyalarla da kullanışlı ve göze hitap eden mekanlar haline gelen bu bölümler yaz kış rahatlıkla kullanılabilir. Her büyüklükte mekana uygun mobilya ve aksesuar ve hatta bitki bulmak mümkündür. Yapı marketlerde bunun için özel bölümler vardır.

2020 E Bebek Bebek Odası Takımları

Bebeklerin hemen hemen her türlü ihtiyaçlarına cevap veren e bebek, beşik modelleri ile de bebeğin odasını hazırlamaya, dünyaya geldikten sonra rahat bir uyku uyumasına ve gelişimi destek sağlamaktadır. E bebek beşik modelleri anne yanı yatak, sallanır beşik, ahşap beşik, oyun parklı beşik, hamak beşik gibi çeşitli modellerde üretilmektedir.

Yatak Odaları İçin Muhteşem Alçı Asma Tavan Tasarımları

Yatak odası dekorasyon fikirleri, yatak odası tavan dekorasyonu, yatak odası alçıpan asma tavan modelleri, en güzel asma tavan tasarımlarını bu sayfamızda sizler için inceliyoruz... Yatak...

Yılın Rengi Marsala’yı Dekorunuza Dahil Edin

Pantone renk Enstitüsü 2020 yılının favori rengi olarak Marsala’yı seçti. Adını Sicilya’da yapılan tatlı bir şaraptan alan Marsala rengi, içerisinde biraz kırmızı biraz kahvelik...