Bahçe Dekorasyonu İçin 6 Güzel Fikir!

Bahçe Dekorasyonu İçin 6 Güzel Fikir! Yürüyüş Yolu! Bahçenin Ortasında Dev Satranç! Ahşap Deck! Detaylar İçin...

Yürüyüş Yolu

Bahçe dekorasyonunuzun şık görünmesi için uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirlerinden biri, çimlerin arasına döşenmiş küçük taşlarla bir yürüyüş yolu yapmaktır. Özellikle beyaz renkte tercih edeceğiniz doğal taşlar sayesinde yeşil – beyaz uyumunu yakalayarak ve kusursuz kareler oluşturarak oldukça hoş bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Bahçenin Ortasında Dev Satranç

Muhteşem bir bahçe dekorasyonu oluşturabilmek için harika bir fikir dev satranç. Beyin sporlarının en başında yer alan satrancı bahçenize kurarak, yalnızca beyninizi değil vücudunuzu da çalıştırmanıza yardımcı olacaktır.

Çocuğunuza Özel Ahşap Oyun Evi

Eğer ki çocuklu bir aileyseniz, bahçenize yapacağınız ahşap oyun evi hem çocuğunuza, hem de bahçe dekorasyonunuza hitap edecektir. Özellikle de bahçenizde yeteri kadar alana sahipseniz çocuğunuz için bu fikri gözde geçirmelisiniz.

Yeni Model Ferforje Bahçe Kapıları

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünlerin olan ferforje ürünlerini birçok bahçede görebilmeniz mümkün. Bahçe kapıları ise bahçe dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Bu ikisi bir araya geldiğinde dekorasyonunuzda muhteşem bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Ahşap Deck

Bahçenizde çim üzerinde ayrı bir oturma alanı yapmak istiyorsanız, ahşap deck tam size göre bir fikirdir. Çim üzerine koyulan masa ve sandalyeler sık kullanıldığından dolayı çok fazla göze çarpmayabilir. Fakat bahçenizin bir köşesinde yer alan ahşap deck ve üzerindeki masa – sandalyelere bahçe dekorasyonunda pek sık rastlanmadığından oldukça dikkat çekebilir.

Bahçede Barbekü Keyfi

Son olarak bahçeli eve sahip olanlar genellikle barbekü keyfi yapmaktan keyif alırlar. Bu doğrultuda duvara sabitlenmiş bu muhteşem görünümdeki barbekü, bahçe dekorasyonunuza katkı sağlayacaktır.

Dekoratif Eşyalar!

Dekoratif eşyalar yaşam alanlarının hemen her yerinde rahatlıkla ve zevkle kullanılan ürünlerdir. Her çeşit zevke göre ve mekana göre üretilen, yaratılan malzemeler evlerin, ofislerin,...

2020 Yemek Odası Yaz Dekorasyonu

Yaz geldi hayatımız artık ışıldamaya kışın o karanlık havasından kasvetinden uzaklaştık içimiz kaynamaya cıvıl cıvıl olmaya başladık peki etraf bu kadar yeşile bürünmüş havalar...

Bahçe Dekoratif Aydınlatma Modelleri!

Bahçe dekoratif aydınlatma modelleri özellikle tarzını hayatının her alanına yansıtmayı sevenler için önemlidir. İsterler ki yaşadıkları ev ya da bahçe de ona ait olsun. Onu...