Bahçe Dekorasyonu İçin 6 Güzel Fikir!

Bahçe Dekorasyonu İçin 6 Güzel Fikir! Yürüyüş Yolu! Bahçenin Ortasında Dev Satranç! Ahşap Deck! Detaylar İçin...

Yürüyüş Yolu

Bahçe dekorasyonunuzun şık görünmesi için uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirlerinden biri, çimlerin arasına döşenmiş küçük taşlarla bir yürüyüş yolu yapmaktır. Özellikle beyaz renkte tercih edeceğiniz doğal taşlar sayesinde yeşil – beyaz uyumunu yakalayarak ve kusursuz kareler oluşturarak oldukça hoş bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Bahçenin Ortasında Dev Satranç

Muhteşem bir bahçe dekorasyonu oluşturabilmek için harika bir fikir dev satranç. Beyin sporlarının en başında yer alan satrancı bahçenize kurarak, yalnızca beyninizi değil vücudunuzu da çalıştırmanıza yardımcı olacaktır.

Çocuğunuza Özel Ahşap Oyun Evi

Eğer ki çocuklu bir aileyseniz, bahçenize yapacağınız ahşap oyun evi hem çocuğunuza, hem de bahçe dekorasyonunuza hitap edecektir. Özellikle de bahçenizde yeteri kadar alana sahipseniz çocuğunuz için bu fikri gözde geçirmelisiniz.

Yeni Model Ferforje Bahçe Kapıları

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünlerin olan ferforje ürünlerini birçok bahçede görebilmeniz mümkün. Bahçe kapıları ise bahçe dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Bu ikisi bir araya geldiğinde dekorasyonunuzda muhteşem bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Ahşap Deck

Bahçenizde çim üzerinde ayrı bir oturma alanı yapmak istiyorsanız, ahşap deck tam size göre bir fikirdir. Çim üzerine koyulan masa ve sandalyeler sık kullanıldığından dolayı çok fazla göze çarpmayabilir. Fakat bahçenizin bir köşesinde yer alan ahşap deck ve üzerindeki masa – sandalyelere bahçe dekorasyonunda pek sık rastlanmadığından oldukça dikkat çekebilir.

Bahçede Barbekü Keyfi

Son olarak bahçeli eve sahip olanlar genellikle barbekü keyfi yapmaktan keyif alırlar. Bu doğrultuda duvara sabitlenmiş bu muhteşem görünümdeki barbekü, bahçe dekorasyonunuza katkı sağlayacaktır.

Modern Tv ve Duvar Ünite Modelleri Tasarımları

Modern Tv ve Duvar Ünite Modelleri – Lcd ve plazma televizyonların hayatımıza girdiğinden itibaren tv sehpalarıda değişime uğrayarak yerini tv üniteleri ve duvar ünite modelleri aldı. Mobilya firma ve...

İlham Verici Duvar Dekorasyonları!

İlham Verici Duvar Dekorasyonları! Evinizin duvarlarını süsleyerek ortama hareket katabilir, yaşam alanınızı farklı bir havaya sokabilirsiniz. Duvar yapıştırıcıları, irili ufaklı çerçeveler, tablolar, duvar süsleri hatta...

Dolaplı Harika Ranza Modelleri ile Dekorasyon Fikirleri!

Tasarımlarıyla fark yaratan ve klasik ranzalara hiçbir şekilde benzemeyen dolaplı ranza modelleriyle karşınızdayız. Üzerilerine eklenen dolaplar sayesinde oldukça işlevsel yapılara sahip olan bazı ranza modellerini...