Aynalı Şifonyerler!

Aynalı Şifonyerler! Ev Dekorasyonuna Farklılık Katacak Fikirler Arayanlara Güzel Bir Önerimiz Var! Detaylar İçin…

Ev dekorasyonuna farklılık katacak fikirler arayanlara güzel bir önerimiz var; aynalı şifonyer!

Evinizin dekorunda aynalı şifonyer kullanarak mekana modern ve çarpıcı bir hava katabilirsiniz. Hem aynanın ortama derinlik katma sayesinde mekan daha geniş ve ferah görünecektir.İster yatak odanızda, ister salonda, isterseniz evinizin girişinde aynalı şifonyere yer vererek hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Gelin sizler için bir araya getirdiğimiz örneklere bir bakalım.

Yatak odanızda aynadan yapılmış bir şifonyer tercih ederek modern ve şık bir dekor hazırlayabilirsiniz. Eğer yeriniz varsa beyaz, zarif bir berjerle tamamlayabilirsiniz.

Aynalı şifonyerini yatağınızın başucuna koyarak komodin işlevi kazandırabilirsiniz. Bu geniş komodin odanıza aydınlık bir hava verirken, aynı zamanda eşyalarınızı saklamak için fazladan yer kazandıracaktır.

Küçük bir odaya sahipseniz, benzer görüntüyü aynalı komodin ile yakalayabilirsiniz. Tamamen aynadan yapılmış bu şık tasarım odanıza ferahlık hissi verir. Evinizin girişinde kullanacağınız şık tasarımlı, aynalı şifonyer ile misafirlerinize hoş bir karşılama hazırlayabilirsiniz. Işıltılı bir şifonyer evinize aydınlık ve çarpıcı bir hava verecektir.

Gövdesi eskitme ahşaptan, çekmeceleri aynadan yapılmış bu orijinal dresuar ile evinize bambaşka bir hava katacağınız kesin. Yatak odanız veya oturma odanızda kullanarak son derece farklı ve özgün bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

TV sehpası olarak aynalı bir şifonyer tercih ederek salonunuza modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Böylece salonunuz hem daha aydınlık bir görünüme kavuşacak, hem de alışılmışın dışında bir dekorasyona sahip olacak.

Çocuk Odası İçin Penye İpten Puf Yapılışı

Penye İpten Puf Nasıl Yapılır? Puf Yapımı İçin Gerekli Malzemeler; İstediğiniz renkte bir penye ip 10 numara şiş Puf astarı Sert elyaf Gerekli malzemeler arasında yer...

Teras Dekorasyonu İçin Fikirler!

Şehrin kalabalığından ve stresten uzaklaşmak, biraz kafa dinlemek için sığınacak en iyi liman evinizin terasıdır. Değerlendirmeyi bekleyen bir terasınız varsa, bu güzelliğe sahip olduğunuz...

Baharatlık Modelleri!

Baharatlık Modelleri – Mutfak dekorasyonunuzu yaparken mutfak masanızın veya yemek masanızın üzerini süsleyecek olan, hem de bunun yanı sıra günlük kullanım için son derece pratik olan...