Dekoratif Objelerin Eve Kattığı Eşsiz Ambians!

İnsanın yaşam alanını yenilemek ve yeni bir soluk kazandırmak için yapacağı şeylerin sınırı yok, özellikle de duvarlarda yapılan değişikliklerle yaşam alanlarına katılan değişiklik insanı hem ruhen de...
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Mum Modelleri ve Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Mum Modelleri ve Yapımı!

Elektriğin icadından önce mumlar gaz lambalarıyla birlikte karanlığı aydınlatmanın en önemli araçları olmuşlardır. Günlük hayatta fazla işimize yaramıyor gibi görünse de aslında mumlar eski çağlardan beri önemli bir ev eşyasıdır.
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Örgü Modelleri ve Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Örtü Modelleri ve Yapımı!

Dekoratif örtü modelleri son yıllarda bayanların evlerde daha fazla tercih etmiş olduğu modeller olarak bilinmektedir. Evlerde de çok kolay şekilde yapılabildiği gibi aynı zamanda da firmalar bu konularda sizlere özel üretimlerle yardımcı olmaktadır.
Evinize ve Hayallerinize En Uygun Dekorasyon Fikirleri İçin Uygulama Aşamaları

Evinize ve Hayallerinize En Uygun Dekorasyon Fikirleri İçin Uygulama Aşamaları!

Dekorasyonun insan psikolojisini etkilediği bilindiğinden beri bu alana çok önem verilmeye başlanmıştır. Artık kişiler bütçelerine ve kendi tarzlarına uygun bir şekilde istedikleri alanı dekore edebilmektedirler.
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Paravan Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Paravan Yapımı

Evlerimizde kullandığımız eski bir adet olan paravanlar, bir odayı diğerinden ayırmak ya da kıyafetlerimizi giyecek bir alan oluşturmak için kullanılırdı.
Dekoratif Raflar İçin Oda Dekorasyon Fikirleri ve Kullanım Alanları

Dekoratif Raflar İçin Oda Dekorasyon Fikirleri ve Kullanım Alanları!

Raf dekorasyon fikirleriyle düşük maliyetli ve fazla bütçe ayırmadan kullandığınız ev ve iş yerlerinde çok farklı tasarımlar elde ederek harikalar yaratabilirsiniz. Çalışma odası, yatak odası, oturma odası ve banyodan tutun da koridora kadar dekorasyon fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.
Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Raf Yapımı

Kendin Yap Dekorasyon Fikirleri: Dekoratif Raf Yapımı!

Dekoratif raflar nasıl yapılır, evde kullanılan her bir süs eşyası evin tarzını ve havasını birden değiştirir. Bu değişim sizi oldukça mutlu eder. Yaşadığınız ortamda raf olması kitaplarınızı rafların içine dizerek istediğiniz zaman kitap okumak oldukça keyiflidir.
Ev Dekorasyonunda Kaktüs Dokular

Ev Dekorasyonunda Kaktüs Dokular

Ev dekorasyonunda geçtiğimiz yıl flamingo desenleri ve tropikal baskılar hakimken, bu yıl kaktüs ikonları ve dokulu kumaşlar sıklıkla karşımıza çıkıyor. Modaya, alışverişe ve trendlere yön veren tasarımcılar, yıl boyunca her alanda bu ikonu ve deseni kullandılar ve hatta dekorasyon fikirleri arasında bu desenleri gösterdiler.
Ufak Dokunuşlarla Oluşturulan Rüya Gibi Bir Ev Dekorasyonu ve Oda Fikirleri

Ufak Dokunuşlarla Oluşturulan Rüya Gibi Bir Ev Dekorasyonu ve Oda Fikirleri!

Yuvanızı dekore etmeye karar verdiğinizde nereden başlayacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Bugünkü yazımızda size ilham verecek bir daire tanıtacağız. Evi ilginç kılan özellik pahalı ve lüks mobilyalar yerine aksesuar detaylarıyla öne çıkan bir örnek olması.
Bir Sanat Olarak Dekorasyonun İncelikleri

Bir Sanat Olarak Dekorasyonun İncelikleri!

Herkesin hayatındaki en önemli ve en özel alanlardan birisi muhakkak ki içerisinde yaşanılan evler ve zamanın çoğunluğunun geçirildiği iş yerleridir. Kısacası yaşamın geçirildiği mekanlardır.