Açık Mutfak Dekorasyonu!

Açık Mutfak Dekorasyonu! Amerikan Mutfaklar Olarak Bilinen Açık Mutfak Modellerimizi Gördünüz Mü? Detaylar İçin…

Amerikan mutfaklar olarak bilinen açık mutfak modelleri, günümüzde sıkça karşılaştığımız dekorasyon modellerinden biri. Dekoratif olduğu kadar kurtarıcı özellikleriyle dikkat çeken açık mutfaklar pek çok bay ve bayanın ilk tercihlerinden oluyor.

Yemeğe bir misafirimiz olduğunda mutfak ile salon arasında koşturmaktan ailemiz, arkadaşlarımız ile yeterli vakit geçiremeyebiliriz. Ancak açık mutfağa sahipseniz mutfakta hazırlık halindeyken bile keyifli sohbetlere eşlik ederek ortamdan kopmamış olursunuz. Hem açık mutfak servis açısından da kolaylık sağlar. Yemek masanız mutfağınızın hemen yanı başında olduğu için sofranızı hızlıca kurabilir, servisi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dar veya geniş evlerde kullanılan açık mutfaklar, evine farklılık katmak isteyenler için ideal. Bu tip mutfaklarda canlı ve ferah renkleri tercih ederek ortama enerjik bir hava katabilirken, daha sade ve mat tonlar da kullanabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış.

Gelelim açık mutfak dekorasyonu fikirlerine. Evinizin şekline göre farklı biçimlerde açık mutfak tercih edebilirsiniz. Evinizdeki uygun bir köşeyi mutfak olarak planlayabilir ve mutfağınızı küçük bir kahvaltı masası ile oturma alanınızdan ayırabilirsiniz.

Girintili bir alana sahipseniz mutfağınızı ‘U’ şeklinde tasarlayabilirsiniz. Mutfağınızda kapı kullanmayarak küçük mekanlarda daha geniş ve ferah bir hava yakalayabilirsiniz.

Diğer bir fikir olarak; evinizin bir duvarını mutfak şeklinde dizayn edebilir ve önünde bir ada ünite kullanarak mutfağınızı oturma bölümünüzden ayırabilirsiniz. Ünitenizi bar sandalyeleri ile tamamlayarak aynı zamanda kahvaltı alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Geniş bir alanınız varsa ada mutfak modelini tercih edebilirsiniz. Ada mutfak modeli size fazladan tezgah alanı sunabileceği gibi yemek alanı da kazandırır.

Ledli Kanvas Saat Modelleri!

Ledli Kanvas saat modelleri salonlarınızda ışıltı yayacak bir tasarıma sahiptir. Bu ışıltı söz konusu led adı verilen lambalardan kaynaklanmaktadır. Ledli saat denince aslında ilginç bir...

Ev Dekorasyonlarınızı Koçtaş Yeni Sezon Avize Modelleri ile Aydınlatın!

Koçtaş Aydınlatma ve Avize Modelleri 2020, Koçtaş En Yeni Avize Tasarımları, Modern Avize örnekleri ve görsellerini bu sayfamızda sizler için inceliyoruz... Koçtaş Avize Modelleri ve...

Gömme Banyo Küveti Modelleri!

Gömme Banyo Küveti Modelleri Günün yorgunluğunu üzerimizden attığımız huzura vardığımız banyoların konforu çok önemlidir. Son yıllarda teknoloji ile birlikte gelişim gösteren banyo dekorasyonu içinde yer...