3D Banyo Tasarımı İçin 5 Öneri!

3D Banyo Tasarımı İçin 5 Öneri! Çakıl taşları, Balıklar, Denizyıldızı, Çiçekler ve Kişisel fotoğraflar! Detaylar İçin…

Günümüzde dekorasyon evin her köşesinde önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Evlerde daha ferah ve rahat bir ortam yaratabilmek hepimizin en büyük arzusu. Salon, yatak odası gibi vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz alanların yanı sıra rahatlama ve hijyen köşesi banyolara da küçük bir dokunuş yapmak şart. Banyo tasarımlarının büyük ilgi gördüğü şu dönemde 3D banyo tasarımları oldukça dikkat çekiyor. Sizin için bir araya getirdiğimiz üç boyutlu banyo tasarımları sayesinde banyoların evlerin en konforlu ve eğlenceli yerleri haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Tuvalet ve banyo zeminlerine uygulayabileceğiniz değişik 3 boyutlu paneller sayesinde banyonuzda daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Özel olarak imal edilebilen ya da özel tasarımlarla kendi istediğiniz resimleri uygulayabileceğiniz 3 boyutlu paneller sayesinde banyolarınız ne kadar küçük bir alana sahip olursa olsun daha geniş bir alan hissi yaratabilmeniz mümkün olacak.

Çakıl taşları

Banyoların ıslak zemin olması ve burada su ile ilgili detayların daha doğru bir tercih olması sebebiyle özellikle zemine kumsallarda görmeye alışık olduğumuz şekildeki çakıl taşlarından oluşturulmuş 3 boyutlu zemin uygulamalarını kullanmanız daha doğru bir seçim olacaktır. Bu sayede banyodayken kendinizi kumsalda yürüyormuş gibi hissedebilmeniz mümkün olacaktır.

Balıklar

Banyo ve tuvaletlerin sulu alanlar olması sebebi ile tercih edebileceğiniz diğer 3 boyutlu zemin ve duvar uygulamalarından biri de balıklar olacaktır. Farklı renklerdeki ve farklı ebatlardaki çeşitli balık türlerinden oluşturulmuş panellerde banyo ve tuvaletlerinize doğal bir hava katacaktır. Kendinizi bir akvaryum içerisinde gibi hissedebilmeniz de mümkün olacaktır.

Denizyıldızı

Banyolarınızdaki zemin ve duvarlar için su içerisinde gezinen denizyıldızı figürlerini kullanmanız da doğru bir seçim olacaktır. İsterseniz masmavi deniz suyu içerisinde tasvir edilmiş olan denizyıldızlarını kullanabileceğiniz gibi dilerseniz sahile vurmuş denizyıldızlarını da kullanabileceğiniz için bu figürler de size doğal bir ortam yaratabilme konusunda destek olabilecektir.

Çiçekler

Sevdiğiniz çiçeklerden oluşan 3 boyutlu uygulamaları banyo ve tuvaletlerinizde kullanabileceğiniz gibi orman gibi daha karışık ve daha yeşille dolu bir banyo da yapabilirsiniz. Hatta orman içerisindeki bir dere ya da şelale gibi ayrıntıları da ekleyerek daha doğal ve daha iç açıcı bir banyo dekorasyonuna ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Kişisel fotoğraflar

Banyolarınızda kullanabileceğiniz 3 boyutlu paneller için kendi resimlerinizi kullanabileceğiniz ya da sevdiğiniz doğa manzaralarını içeren fotoğrafları kullanabilmeniz de mümkündür. Bu sayede banyonuzda sizi her zaman mutlu edebilecek ya da huzur bulmanızı sağlayacak bir ortam yaratabilmeniz de mümkün olacaktır.

Yeni Yıl Habercisi Yılbaşı Çiçekleri!

Yani bir yıl daha geldi kapımıza dayandı. Gelirken de aslında etrafında birçok habercisi vardı. Önce havalar soğudu, yapraklar döküldü, renkli çiçekler soldu. Sonra kuvvetli yağmurlar...

Romantizm Kokan Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu

Kırmızı yatak odası dekorasyonu – Ev dekorasyonu mobilya modelleri kadar önemli bir detaytır. Mobilya modelleri tek başına ev dekorasyonunda yalın kalır. Bir takım dekorasyon işlemleri ve aksesuar...

Yeni Trend Desenli Zebra Stor Perde Modelleri

Perde modelleri bir evin temel demirbaş tekstil ihtiyaçlarının yanı sıra ev dekorasyonunda da önemli bir yeri olan detaydır. Hiçbir evin penceresi perdesiz elbette olmaz....