3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri!

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri! Duvar Kağıtlarında Yeni Dönem! Vinil Duvar Kağıdı Modelleri! Detaylar İçin...

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ilk anda kulağa çılgınca gelebilir. Aslında salonlara ve herhangi bir mekana uygulandığında gerçekten çok farklı duruyor. Ama son yıllarda oldukça ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

Şöyle etraflıca düşünün, salona girdiğinizde sizi karşıda bir İstanbul manzarası bekliyor. Odanıza girdiğinizde pencere temalı bir deniz manzarası ile odanız ferahlıyor. Çocuk odasında en sevilen hayvanların gezindiği bir kır manzarası içinizi kıpır kıpır ediyor. İşte bir ressamın fırçasından fırlamış ya da film karesi gibi duran bu görüntüler aslında sadece bir duvar kağıdı modeli.

Teknolojinin ilerlemesi, insanların zevklerinin değişmesi, sürekli arayış içinde olunması tasarımcıları da yeni fikirlere doğru yöneltmektedir. İlk bakıldığında hayal gücünü bile zorladığı, beklentilerin çok daha üstünde olduğu bu modeller yeni jenerasyonun ilgi odağı oluyor.

Duvar Kağıtlarında Yeni Dönem

Günümüzde her konuda olduğu gibi duvar kağıdı modellerinden de çok çabuk sıkılıyoruz. Yeni bir model yeni bir tasarımla farklı salon dekorasyonları oluşturmayı hedefliyoruz. Aynı arayış ofis dekorasyonu için de geçerli.

Genel bir ofis dekorasyonu gözü yormayan sade ve düz renklerle tasarlanır. Belki istenirse tek duvarda hareketlilik sağlanır. Ancak rahat ve verimli bir çalışma alanı için ferah bir ortam sağlanması gerekir. Bu nedenle ışıltılı ve abartılı renk ve desenler ofis ortamına çok da uygun değildir. İşte bu durumlarda belki duvarlarınızdan birini 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri ile kaplatabilirsiniz. Genel ofis düzeninden sıkılanlar için çok iyi bir yöntem olabilir.

Salon Duvarlarınıza Derinlik Katın

Salonlar bir evin en önemli ve en hareketli bölümüdür. Kalabalık misafirlerin ağırlandığı çoğu zaman aile bireylerinin toplandığı bu alanların dekorasyonuna diğer odalara oranla daha çok önem vermeliyiz. Genel olarak desenli model ve düz renk duvar kağıdı kullanılan salonlar için daha etkileyici modeller arıyoruz. İşte bu anlamda en etkileyici modellerden biri de 3 boyutlu modellerdir. Düşünsenize salona girdiğinizde karşınızda koca bir deniz manzarası size bakıyor. İstemez misiniz böyle ferah bir salon dekorasyonu yapmayı?

Diyelim çok sevdiğiniz şehirlerden biri Venedik. Salon duvarınızda Venedik şehir manzarasını kullanabilirsiniz. İstanbul hayranı mısınız? Dünyanın her yerinden insanın hayranlık duyduğu bu şehrin en güzel manzarasıyla güne başlamaya ne dersiniz? Bütün bunlar için özel tasarım mı yaptıracağız diye düşünmeyin. Bu konuda tasarımcılar yeterince ileri gitmiş ve dünya harikalarını duvar kağıtlarına aktarmışlar.

3 Boyutluluk ve Salonlar: B u duvar kağıdı modellerinin en önemli özelliği bulunduğu mekana derinlik katmasıdır. Ayrıca ortamınız ferahlıyor ve daha geniş görünüyor. 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri sayesinde bir manzara resmi gerçekmiş gibi algılanıyor.

Özellikle gençlerin ilgi duyduğu bu modeller arasında şelale temalı, kır manzarası temalı, İstanbul temalı, deniz ve gökyüzü temalı duvar kağıtları bulunuyor. Özellikle ünlü şehirlerin temaları büyük ilgi görüyor. Dünya harikaları ve turistik alanlar da duvar kağıtlarına yansıtılmaya başlandı. Böylece salonlarınıza daha gerçekçi ve derinliği olan duvar kağıtları kullanarak ortamı ferahlatabilirsiniz. Ayrıca tam bir duvarı tablo gibi kullanmış da olacaksınız.

Vinil Duvar Kağıdı Modelleri

3 boyutlu duvar kağıdı modelleri denince akla ilk gelen modeller aslında Vinil modellerdir. Diğer manzara ve şehir temalı modeller daha ilginç tasarımlar olarak biliniyor. Ancak Vinil modeller bu anlamda yabancılık çekmediğimiz, ister ev ister kafe ve değişik mekanlarda kullanılabilen bilindik modellerdir.

En çok taş ve tuğla görünümündeki modeller ile dikkat çekiyor. Otantik bir duruşu olan bu modeller modern dekorasyonun da bir parçası olarak görülüyor.

İstikbal Stress Free Halı Modelleri ve Fiyatları!

İstikbal Stress Free Halı Modelleri ve Fiyatları – Mobilya sektörünün dev markalarından biri olan İstikbal tasarladığı mobilyaların ardından tasarım harikası halı modelleri ile de göz dolduruyor. Yüzyılların halı geleneğini teknoloji...

Orta Sehpa Modelleri

Orta Sehpa Modelleri – Evlerimizde kullandığımız, mobilya ve dekorasyon ürünleri ile en iyi şekilde adapte olabilecek hoş bir dekor ve aynı zamanda artık vazgeçilmez bir aksesuar ürünü olarak...

Ledli Kanvas Saat Modelleri!

Ledli Kanvas saat modelleri salonlarınızda ışıltı yayacak bir tasarıma sahiptir. Bu ışıltı söz konusu led adı verilen lambalardan kaynaklanmaktadır. Ledli saat denince aslında ilginç bir...