2020 Abajur ve Aydınlatma Modelleri!

2019 Abajur ve Aydınlatma Modelleri! Kitap Okumaya Sevenler İçin Abajur Çok Önemlidir! Detaylar İçin…

2020 Abajur ve Aydınlatma Modelleri!

Evimiz kendimizi en iyi, en rahat, en güvende hissettiğimiz yerlerdir. İşin stresinden huzurlu evimize koşarız. Çünkü orası bizimdir ve bize ait olan şeyler bizi huzur verir. Evimiz bu kadar önemliyken onun dekorasyonu da bu kadar önemlidir.

Evimizde aydınlatmanın da önemi çok büyüktür. Bazılarımız çok ışıktan rahatsız oluruz aynı şekilde bazılarımız da az ışıktan rahatsız olur. Bunu ayarlamak için de birçok aydınlatma yöntemi vardır, biz bize uygun olanını seçeriz. Özellikle yatak odasında abajur kullanırız. Abajur seçimi özellikle evli çiftlerde çok önemlidir. Bazılarımız karanlıkta yatmaktan hoşlanırken bazılarımız da ışık olmada uyuyamayız. Böyle bir durumda orta yolu bulmak gerekir.

Kitap okumaya sevenler için abajur çok önemlidir. Aydınlatmanın dışında abajurun şıklığı da önemlidir. Abajurun yapıldığı malzeme aydınlatmayı etkileyen faktörlerdendir. Eğer çok farklı renkleri sevmiyorsanız sade abajurlar tercih edebilirsiniz. Eğer süsü, taşı seviyorsanız önemli taşlarla süslenmiş abajurları yatak odanızda kullanılabilirsiniz. Bazı taşlar abajurları süslemekle kalmaz aynı zamanda bize sağlık sunar. Bazı taşlar stresi azalttığı ve negatif enerjiyi azalttığı için bizim daha rahat bir uyku uyumamızı sağlar.

 

Sağlığı koruyan ve kötü enerjiyi alan tuz abajurlar son zamanlarda çok tercih edilen abajurlardır. Himalaya tuzundan yapılan abajurlar odadaki kötü enerjiyi alır, stresi azaltır. Bu abajurların ilginç yanı zamanla tuzların erimesi ve abajurun gitgide küçülmesidir. Bu da tuzun bizim sağlığımız için çalıştığını gösterir.

Odafikirleri.com olarak sizler için paylaştığımız 2020 Abajur ve Aydınlatma Modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyor, mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Çocuk Odalarında Çadır Keyfi

Çocuklar küçük yaştan itibaren eğlenceli, macera dolu aktivitelere oldukça meraklıdırlar. Bunlardan biri de kuşkusuz kamp yapmaktır. Çadırını kurup gizli sığınağında keyifli vakit geçirmek, arkadaşlarıyla...

Tasarımda Fark Yaratan Estetik Yatak Modelleri!

Hem çalışanlar hem de ev hayatını sevenler için yatak odası dekorasyonunda işlevsellik ön planda olmalıdır ve estetik unsurlar göz ardı edilmemelidir. Yatak odanızın tasarımında yatak modelleri öncelikli akla gelen mobilya ürünleridir.

Ev Dekorasyonunda Trendleri Belirleyen Elektronik Cihazlar!

Mutfak dekorasyonunda genel eğilimlerin teknoloji dostu ürünlere doğru kayması ile birlikte önemi daha da artan elektronik eşyalar, sinema sistemlerinin ulaşılabilir fiyatlarla satılması ile salon...