2019 Kelebek Bebek Odası Takımları

Bir bebek odasını dekore ederken, mobilyasından tekstil ürünlerine, aksesuarlarından oyuncaklarına varana kadar tüm ince ayrıntıların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Dolayısıyla bebek odası takımları da bebek odası dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir.

Bebeklerin yeni hayatına alışabilmesi, ayak uydurabilmesi, adapte olabilmesi için hem sağlığı, hem de gelişimi açısında en önemli şeylerden biri bebek odası dekorasyonudur. Bir bebek odasını dekore ederken, mobilyasından tekstil ürünlerine, aksesuarlarından oyuncaklarına varana kadar tüm ince ayrıntıların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Dolayısıyla bebek odası takımları da bebek odası dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir.

Kelebek Bebek Odası Modelleri

2018 Kelebek Bebek Odası Takımları
2018 Kelebek Bebek Odası Takımları

Kelebek Mobilya, müşterilerinin hemen hemen her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik mobilya üretimi gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda üretilen kelebek bebek odası takımları da en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır.

Kelebek, müşterileri arasında yer alan ebeveynlere bebek odası takımlarından ziyade daha çok genç odası takımları sunmaktadır. Bebeklerin büyüklerinde de kullanabilecekleri çok fonksiyonlu mobilyalar sunan kelebek bebek odası takımları, çeşitli modeller ile dekorasyonu da tamamlamaktadır.

Kelebek Bebek Odası Fiyatları

2018 Kelebek Bebek Odası Takımları
2018 Kelebek Bebek Odası Takımları

Kelebek tarafından bebeklerin gelişimlerini destekleyecek nitelikte ve büyüdüklerinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelik üretilen, bunun ile beraber bebek odası dekorasyonuna oldukça şık ve modern bir hava katacak olan kelebek bebek odası fiyatları, tercih edilecek olan bebek odası modeline ve satın alınacak olan ürün sayısında göre değişiklik göstermektedir.

Piyasada mevcut bulunan pek çok bebek odası fiyatları ile hemen hemen aynı düzeyde satışa sunulan kelebek bebek odası takımları, en az 3 bin TL civarından başlayarak en fazla 4 bin TL’ye kadar yükselmektedir. Söz konusu bu fiyat aralığında tam bir bebek odası takımı satın alınırken, ayrıca oldukça makul bir ücret karşılığında şık ve modern bir dekorasyon da gerçekleştirilmektedir.

2019 Kelebek Bebek Odası Takımları

2018 Kelebek Bebek Odası Takımları
2018 Kelebek Bebek Odası Takımları

Mobilya firmaları arasında ürünleri ile dikkat çekmeyi başaran Kelebek, bebekler için genç odası olarak pek çok modelde takımlar üretmektedir. Bu sene ebeveynlerin beğenisine sunulan Nigero, Poly, Mixage, Angelic, Beauty, Ikorro ve Lidor genç odası takımları, kaliteli malzemelerden üretilerek çocuklara sağlıklı gelişim alanları sağlanmaktadır.

Pek çok model ve desenler ile hazırlanan bu takımları, kız bebekleri için cinlikli modelleri ile modern bir hava sağlamaktadır.

Çocuklar İçin Duvar Kağıtları Dekorasyonu!

Duvar kağıtları dekorasyonu evimizi istediğimiz şehre ve istediğimiz yere dönüştürebilecek güce sahiptir. Hangi şehirde olmak istediğiniz size kalmıştır. İsterseniz Avrupa’nın en romantik şehirlerinden biri olan...

Estetik Puf Modelleri!

Puf modelleri ev yaşamımızda sıra dışı tasarımları ile aynı zamanda işlevsel yönleri ile günümüzde evlerimizin olmazsa olmaz dekor ürünleri arasında yer almaktadır. Estetik Puf Modelleri Puflar evlerimizde...

Modern Banyo Dekorunda Dikkat Edilecek 5 Şey!

Modern Banyo Dekorunda Dikkat Edilecek 5 Şey! Dekorasyon artık herkesin ilgi duyduğu bir hobi oldu. Evlerden işyerlerine, tüm yaşam alanlarında huzur veren ortamlar yaratabilmek için...